Твір «Покликання людини — творити добро»

загрузка...

Покликання людини — творити добро

У чому полягає покликання людини? Саме над цим питанням я сьогодні замислився, дивлячись на похмуре небо за вікном. Спочатку мені спало на думку, що кожна людина сама для себе обирає шлях у житті. Але, розмірковуючи на цю тему довше, я дійшов висновку, що є правильні й неправильні шляхи, а людина створена для того, щоб робити добрі вчинки.

Більшість людей, занурившись у щоденні клопоти, часто забувають про своє істинне призначення. На жаль, багато з них навіть ніколи не замислюються над цим. Деякі замислюються, але не знають, як саме творити добро, що їм потрібно змінити у своєму житті. Насправді, це легко, треба тільки мати бажання. Допоможи літній людині перейти дорогу, поступись місцем у транспорті, зроби посильну допомогу тому, хто її потребує. Не усі знають, що добро — це не обов’язково якісь дії. Це також і толерантне ставлення до тих, хто тебе оточує.

Інколи мені здається, що люди вчиняють злі або нечесні вчинки, бо вважають, що їхні дії ні на що не вплинуть. Але це ілюзія. Якщо хочеш змінити світ — почни з самого себе.

Я певен, що завдяки добру наш світ стає кращим, наповнюється теплом і любов’ю. Якщо всі творитимуть добро, в нашому світі запанують гармонія та мир. Хіба не це є загальною метою людства?

Отже, покликання людини — творити добро. Я вірю, що добрі вчинки врятують нашу планету. Адже добро завжди перемагає зло!

Подібні твори:

Твір на тему «Доброта врятує світ»

Твір «У чому сенс життя людини?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>