Твір «Пори року»

Природа у різні пори рокуОпис природи у різні пори року

Існує вислів: «У природи немає поганої погоди — кожна погода благодать. Дощ чи сніг, будь-який час року треба вдячно приймати…»

У кожної пори року є свої особливості.

Навесні з’являються перші паростки з землі, немов роблять перші кроки. Вся природа оживає. Дзюрчать струмки. Радіють весняному сонечку звірі, в лісі з-під снігу визирають перші проліски. Але не тільки природа вбирається в яскраві фарби, а й люди скидають з себе теплі шуби. Хочеться йти вулицею та посміхатися.

Літо занурює нас в казковий світ. Влітку сонце яскраве, а небо блакитне, бездонне.

Восени ми можемо спостерігати різні красиві пейзажі. З настанням осіннього періоду крони дерев жовтіють — наближається пора золотої осені. Настає бабине літо. Дерева стоять задумливі, наче згадуючи минулі літні дні. Вони дивляться високими вершинами вдалину, немов намагаються зазирнути у майбутнє.

Зима теж по-своєму особлива. Дерева стоять в снігу, ніби яблуні в цвіту. Білі-білі. А сніг блищить на сонці, іскриться і переливається. Мороз малює нам на склі чудові візерунки.

Скільки за рік було всього гарного, доброго!

Осінь сумно шелестіла листям. Потім зима дарувала блискітки свої. З іконою і вербою ми зустрічали весну. А після весни нас зігрівало літо, даруючи тепло й щиру ласку.

Кожна пора року по-своєму прекрасна й неповторна. Комусь подобається спекотна погода, комусь холоди. Природа об’єднує все це та кожен може раз на рік насолодитися своєю улюбленою погодою.

Розповідь про пори року

Світ дуже великий, і кожна його частина має різний клімат. Однак найвідоміші сезони — літо, зима, весна, осінь. Це і є пори року.

У різних країнах світу та чи інша пора року переважає над іншими.

Пори року змінюються відповідно до земного обертання навколо Сонця протягом року. Оскільки Земля обертається навколо Сонця, деякі частини нашої планети звернені до Сонця та отримують більше теплової енергії від нього. Тоді в цих країнах літо. Водночас, інші частини Землі, що не звернені до Сонця, отримують менше теплової енергії, отже, відчувають зиму. Ось чому в даний момент часу в одних країнах світу панує літо, в інших — зима або весна чи осінь. Цим все і пояснюється.

У деяких частинах світу не надто холодно, головним чином, через вплив моря.

Коли зима закінчується, то тепло починає посилюватися, люди знімають свої шуби. Починають використовувати сонцезахисні штори, парасольки та бавовняний одяг. Продаж морозива й безалкогольних напоїв стає регулярною особливістю під час спекотного літа.

Між зимовим і літнім сезонами існує короткий період під назвою «весна». Коли вона настає, то квіти розцвітають, і земля, здається, посміхається. У сезон дощів плащі та парасольки стають нашими постійними супутниками. А коли зливи зникають, знову настає зима. Таким чином, продовжується безперервний цикл сезонів.

Ми насолоджуємося кожною порою року. Кожному сезону притаманний свій настрій. Моя улюблена пора року — літо. Мені подобається тепла погода, бо можна ходити на пляж, гуляти з друзями. Влітку я маю багато вільного часу, тому що не ходжу до школи. В нас канікули.

Дивіться також:

Твір-опис зими

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір-розповідь «Мої плани на літні канікули»

Твір-опис осені

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>