Твір-розповідь «Похід до зимового лісу»

Мій похід до зимового лісу з сім’єю

Похід до зимового лісу

Мені дуже подобається ходити в походи. Це дуже цікаве проведення часу, адже з кожною новою подорожжю я відкриваю для себе щось нове. Особливо я люблю похід до лісу.

Минулого місяця я вирішила здійснити невелику подорож разом зі своєю сім’єю. Мені захотілося відвідати зимовий ліс. Мамі й татові моя ідея дуже сподобалася. Вони завжди були прихильниками активного відпочинку та отримували задоволення від туризму. Отже, своїм захопленням походами я зобов’язана батькам. Ось і цього разу, хоча було вже холодно, ми вирушили в похід до зимового лісу.

Наша піша прогулянка зайняла приблизно півтори години в одну сторону. Ми отримали багато приємних вражень від зимових пейзажів. Сніжна погода й ландшафт дозволили вдосталь покататися на лижах.

У зимовому лісі ми бачили багато різних птахів. Деякі з них шукали в пухнастому сніжку їжу, інші — метушливо перелітали з гілки на гілку. На одній з сосен я навіть помітила лісову красуню — білочку. Побачивши нас, вона перелякано піднялася на саму верхівку.

На зворотному шляху ми, трохи втомлені, влаштували привал: пили теплий чай з термоса та весело обговорювали нашу подорож.

Зима — наймальовничіша пора року. Як добре, що ми сходили в похід до лісу!

Подібні твори:

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Розповіді при зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Прогулянка до зимового лісу»

Твір-опис зимового лісу в художньому стилі

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>