Твір на тему «Початок літа»

Опис початку літа

Початок літаВсі люди чекають наближення весни, але ще більше — літа. Особливо йому раді школярі, адже попереду такі довгоочікувані літні канікули.

Дуже часто літо настає несподівано. Після холодних деньків встановлюється температура вище двадцяти градусів, і настає літо. Але іноді його доводиться чекати довго. У всіх на літо з’являються якісь плани.

Природа теж готується до настання теплої пори. На початку літа листя на деревах набувають насиченого зеленого кольору. Воно завжди голосно шелестить на вітрі. Птахи ще не встигають повністю вгамуватися. Вечорами ще можна почути трелі солов’я, кування зозуль. Особливо гарно виглядають озера та ставки. В них плаває багато водоплавних птахів: качки, крячки, лебеді. Також можна побачити сплески риб, маленьких жаб. Вода яскраво блищить і сяє на сонці, вона тепла та приємна на дотик.

Влітку ми завжди намагаємося потрапити в ліс. Він всіх приваблює своєю пишною зеленню, літньою прохолодою. Тутешні птахи співають особливо весело та голосно. На лісових галявинах можна побачити красиві квіти — дзвіночки. Вони зустрічаються білого й фіолетового кольору.

Багато людей виїжджають на дачу. Ось і в нас вона теж є. Я люблю допомагати батькам прополювати грядки, поливати зі шланга город. Мені подобається спостерігати, як радіють воді та сонцю всі рослини. Але особливо приємно бувати в саду, коли дозрівають ягоди — суниця та полуниця. Їх дуже приємно збирати, а тим більше їсти.

Іноді мені подобається виїжджати по ягоди за місто. Зазвичай ягоди ростуть на відкритих місцях. Там дуже красиво. Всюди цвітуть різні квіти, пурхають метелики, літають працьовиті бджілки. Можна знайти такі галявини, що виглядають червоними від великої кількості дозрілих ягід. Потім вдома ми готуємо варення на зиму, варимо запашні компоти. А ще моя мама з ягодами пече дуже смачні пиріжки та варить вареники.

Початок літа — це одночасно й наступ літніх канікул. Готувати уроки вже не треба, тому навіть днем ми збираємося всі разом у дворі. Граємо в рухливі ігри: футбол, волейбол, теніс, катаємося на велосипедах. Батьки дозволяють нам бути на вулиці до настання темряви, адже поспішати нікуди.

Хоч літо триває три місяці, але час минає дуже швидко й непомітно. Зараз тільки початок літа, тому ще попереду багато днів відпочинку, і це дуже радує.

Інші твори про літо:

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір «Мої плани на літні канікули»

Твір, розповідь «Як я проведу літні канікули»

Твір на тему «Літній ліс», або «Літо в лісі»

Твір на тему «Літо в селі»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>