Твір на тему «Початок осені»

загрузка...

Опис початку осені

Початок осені

У перші тижні осені погода все ще балує теплом. Сонце вже не палить, як влітку, але дарує ніжні ласкаві промені. Небо чисте й блакитне, дме легкий прохолодний вітерець. І тільки холодні вечори, що наступають швидше, нагадують про настання осені. Всі рослини відчувають початок осені й вже приготували для неї свої дари: виноград, яблука, гарбузи, кавуни, дині тощо. Птахи снують туди-сюди, збираються в зграї та, готуючись до довгого перельоту, малюють на небесному полотні постійно мінливі фігури.

Осінь — романтична пора. Саме тому багато поетів і письменників оспівували її дивовижну красу в своїх творах. Початок осені завжди чарівний. Я вважаю, що просто неможливо не милуватися красою осіннього пейзажу. Іноді навіть не вистачає слів передати всю пишноту природи в цей час. Дерева й кущі змінюють звичний зелений колір на золоте вбрання. Золотом вкриваються сади, парки, ліси. Кожне опале листячко — немов частина розмальованого килима, що покриває землю, аби захистити її від прийдешніх морозів. Мені подобається в цей час гуляти осіннім парком, слухати шурхіт під ногами та підкидати опале осіннє листя. А ще — фотографувати різнобарвні дерева й посипані золотом вулиці.

Отже, початок осені — чудова пора. Вже не спекотно, але ще й не холодно, як наприкінці цього сезону.

Я люблю початок осені!

Початок осені — прекрасний і казковий час. Але все ж природа починає в’янути, повільно занурюючись у царство Морфея. З кожним днем ​​стає все холодніше й холодніше. Ночі все довше, дні дедалі коротше. Часто йдуть затяжні дощі. На зміну фантастичній яскравій казці приходить сумний і сірий період — пізня осінь.

У ці дні не хочеться навіть носа з дому висовувати. На вулиці холодно й сиро, небо затягнуте густими сірими хмарами, а сонце рідко видніється з-за них. Іноді дме сильний вітер. Дерева скинули своє кольорове вбрання і стоять зовсім голі, трава потемніла та висохла. Під ногами сльота й бруд, навколо калюжі та темне опале листя. Не чути чарівного співу птахів, а тільки голодні горобчики носяться в пошуках їжі. Люди кутаються в теплі шарфи й куртки, дістають чоботи, дощовики та парасольки. Здається, що сама природа сумує… Але це не так — вона відпочиває.

Восени теж бувають погожі деньки. Коли припиняється дощ і виходить сонечко, туман клубами піднімається над землею. Повітря чисте й прохолодне. Можна прогулятися під сонячними променями й подихати свіжим повітрям. Вже відчувається наближення зими. Але поки сніг не випав, осінь править своїм царством.

Отже, я люблю початок осені. Це романтична, мальовнича й трудомістка пора. А ось пізня осінь — найзатишніший і спокійний період. У цей час холодними вечорами я люблю заварити гарячий чай, сісти в крісло, загорнувшись у теплий м’який плед, і читати цікаві книги.

Подібні твори:

Твір-опис осені

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Твір на тему «Настала осінь»

Твір «Прийшла осінь»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>