Твір «Пригода на річці»

Моя літня пригода на річці

Пригода на річці

Я хочу розповісти про свою пригоду, яка трапилася зі мною влітку. Тоді ми поїхали до моєї бабусі в село. На щастя, у неї на городі росли тільки квіти, які не потребували особливого догляду. Але найголовнішим було те, що саме на цьому невеликому клаптику землі знаходилися мої найкращі друзі, з якими я неодноразово проводив літо.

Цього разу вони підготувалися до мого приїзду та купили човен з наметом. Друзям кортіло вирушили у свою першу подорож без батьків. Повторювати цей досвід я б не став… На зворотному шляху з десятикілометрової річки в нашому човні невідомо звідки з’явилася пробоїна. Вони знали про неї, але повідомили мені тільки після першого кілометра шляху. Весь цей час я, не розуміючи, що сталося з насосом, накачував човен.

На жаль, на цьому «веселощі» не закінчувалися. Човен був без мотора, тож його рушійною силою були двоє слабких хлопців з веслами, якими вони не вміли користуватися. Нарешті, через кілька годин вони пристосувалися. Ми виплили з заплави, та всім стало трохи ніяково, адже попереду на нас чекав зворотній шлях на пробитому човні зі втомленими бійцями проти течії…

Коли ми з великою, я б навіть сказав, з величезною працею все-таки допливли до будинку, вони розповіли мені наступне. Вночі, коли я спав, вони пропалили борт човна шматочком вугілля, яким кидалися один в одного.

Загалом, після цієї незабутньої подорожі я був неймовірно радий поверненню додому.

Подібні твори:

Твір на тему «Відпочинок на березі річки»

Твір на тему «Риболовля»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>