Твір «Підготовка до Нового року»

Незабаром Новий рік

Підготовка до Нового року

Вже зараз ми всі живемо в радісному очікуванні головного свята в році — Нового року, та пов’язаного з цим передчуття новорічного чарівництва. І тому саме час поміркувати про подарунки до майбутньої урочистої події. Адже Новий рік — це, безсумнівно, не просто свято, що дарує радість, веселощі й трепетне очікування дива, яке ось-ось станеться, але і пора загадування найсміливіших, нехай і часом нездійсненних бажань. Ось чому кожному хочеться зробити новорічне свято незабутнім, особливим і знаменним.

Попри метушню, що панує навколо новорічного столу, як дорослі, так і діти чекають найдивовижнішого магічного моменту у всьому цьому новорічному чаклунстві: коли будуть вручені й відкриті подарунки. Саме це свято — чудова нагода подарувати вашим близьким те, про що, можливо, вони мріяли протягом усього року, а може те, що було їхнім потаємним бажанням. Це можливість висловити вашу любов, увагу й тепло до тих, хто близький і дорогий вам.

Щоб не загнати себе в стрес напередодні сімейного святкування, не слід перетворювати приємні передноворічні клопоти на болісні пошуки численних подарунків. Треба почати думати, планувати та купувати подарунки вже зараз. Почувши від вас, що ви заздалегідь вибрали той чи інший подарунок, придбали його виключно для цієї людини й нікого більше, будь-який член вашої родини, колега, друг буде не просто щасливий отримати подарунок, а й безмежно вдячний.

Новий рік — це можливість подарувати своїм близьким незабутні хвилини радості, гарного настрою. Це і є те, що становить людське щастя.

Подібні твори:

Моє улюблене свято — Новий рік. Твір, текст-розповідь

Твори та розповіді про Новий рік

Твір на тему «Новий рік у школі»

Твір на тему «Старий Новий рік»

Твір «Новорічне диво»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>