Твір «Прихід зими»

Прихід зими

Ще не встигло впасти все листя з тополь, а вдарили морози. Трава під ногами ще зелена, а осінь вже минула. Ще не наспівались вдосталь птахи, не нахвалилися своїми нарядами берези, а на календарі вже зима. Душа ще не хоче розлучатися з теплою порою, коли було так затишно, так приємно… Здається, літо й осінь дуже короткочасно гостювали в нашому змерзлому краї. І ось повітря вже затуманене білими сніжинками. Цей туман, гонець зими, повільно забарвлює яскравий пейзаж бляклими фарбами зі своєї убогої палітри. Що ж, прихід зими не зупинити. Тож з настанням холодів доведеться змиритися…

Але є у настанні зими й позитивні моменти. Діти вже біжать на гірки, вибираючи місця, де вище й крутіше. Мами дбайливо закутали їх у неповороткі шубки, які все ж не можуть утримати в своїх обіймах всю життєву силу веселої малечі. Дехто з них обертається іноді кудись назад, задирає голівку та хвалькувато дивиться туди, де добрий уважний погляд батьків супроводжує їх з вікна багатоповерхового будинку. Тільки похмурий двірник в теплій шубі похмуро розгрібає рясний сніговий покрив широким скребком. Його можна зрозуміти — додалося багато роботи.

Але більшість людей радіє приходу зими. Коли випадає сніг, можна вдатися до зимових розваг, відчути себе дитиною. А ще прихід зими означає, що незабаром жадані новорічні свята. Це той час, коли кожен вірить у казку та чекає настання дива.

Розповідь про прихід зими

Планета крутиться, пори року змінюються одна за іншою. І ось нарешті настала моя улюблена пора року — зима.

Зима — найхолодніша пора, адже саме взимку ми носимо теплий шерстяний одяг. Попри холоди ми гуляємо, граємо в сніжки та милуємося красою зимової природи.

Взимку дуже добре в селі. Йдеш сільською вулицею, а над головою чисте блакитне небо та яскраве сонце. І так приємно під ногами скріпить сніг! Піднімеш голову — а навколо все в снігу: дахи будинків, гілки дерев. Сніговий покрив виблискує від зимового сонця і створює чудовий настрій. А йдеш увечері тією ж вулицею — з неба падають білі сніжинки, горять ліхтарі. Сніг тепер зовсім трохи поблискує від світла ліхтарів. У вікнах будинків горить світло, а на склі красується чудовий візерунок, зроблений морозом.

Звичайно, схожу картину можна побачити й у місті, якщо йти парком або сквером. Там немає низьких одноповерхових будинків, але все одно дивовижне відчуття святкового настрою буде.

Як на мене, прихід зими — це вже свято. Напевно, тому що тільки взимку відзначають мої улюблені свята — Новий рік та Різдво.

Про красу зими складено величезну кількість віршів, написано гарних картин. Саме ця пора року є найпрекраснішою!

Подібні твори:

Твори-мініатюри про зиму

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Прийшла зима»

Твір «Початок зими»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>