Твір «Прогулянка осіннім лісом»

загрузка...

Діти в осінньому лісі

Прогулянка до осіннього лісуВ одну з субот осені ми всім класом пішли до лісу на прогулянку. Видався теплий і сонячний день. Листя, що падало з дерев, повільно кружляло та встеляло землю строкатим килимом. Повітря було свіже й прохолодне.

Ліс не стояв у тиші, а був наповнений власними особливими звуками. Десь вдалині лунав спів зозулі, було чути стукіт дятла. Над деревами невпинно парили та щебетали пташки. Напевно, вони закінчували свої останні приготування до відльоту в теплі краї на зимівлю.

Лісові звірі теж готуються зустріти зиму. Ось їжачок несе щось до себе в нірку. Неподалік білка зістрибнула з гілки на гілку та миттю прошмигнула в свій будиночок на дереві. Це вона збирає та зносить у дупло горіхи та жолуді.

«Діти, ви чуєте цей шум?» – запитала класний керівник Ніна Петрівна. Нам стало дуже цікаво, і всі ми швидко побігли в бік, звідки пролунав звук.

Пройшовши трохи всередину лісу, ми побачили, що дзюрчить струмок. Вода в ньому була кришталева й чиста, а різнокольорове листя, що встигло впасти, пливло за течією потічка, наче іграшкові кораблики, яскраві та барвисті.

Кожен з нас набрався приємних вражень і залишився задоволений такою чудовою прогулянкою до осіннього лісу.

Клас на прогулянці в осінньому лісі

План

1. Прогулянка до осіннього лісу.
2. Ліс, наповнений чарівними звуками.
3. Лісовий струмочок.

В одну з неділь осені ми всім класом вирушили на прогулянку до осіннього лісу. Був теплий сонячний день. Осіннє листя кружляло та суцільним килимом лягало на землю. Повітря було наповнене свіжістю і прохолодою. Попереду показалася галявина, вкрита жовтим листям. Але це тільки здалеку килим здавався жовтим. Коли ми прийшли на галявину, то побачили, що вона різнокольорова: там було й червоне, і світло-жовте, і коричневе листя.

У лісі не було тихо, він був наповнений своїми чарівними звуками. Десь далеко-далеко стукав дятел. Над деревами кружляли й щебетали пташки. Напевно, вони закінчували останні приготування до відльоту в теплі краї. Ось білка стрибає з гілки на гілку, робить запаси на зиму. А в кущах чути шурхіт: це їжачок несе грибочки або лісові яблучка до себе в нору.«Хлопці, ви чуєте цей чудовий звук? – запитала нас Марія Василівна, наш класний керівник. – Чи не правда, він схожий на гру казкової скрипки?» Нам стало дуже цікаво, що це. І ми поспішили піти на цей незвичайний звук. Ми пройшли вглиб лісу та побачили, як дзюрчить лісовий струмочок. Вода в ньому була прозора, і опале листя, немов різнокольорові кораблики, пливло за течією струмка.

Як добре в осінньому лісі!

Дивіться подібні твори:

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір на тему «Подорож до осіннього лісу»

Твір «Осінній ліс»Опис лісу у художньому стилі

Твір на тему «Осінній пейзаж»

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір «Барви осені»

Твір «Золота осінь»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>