Твір «Моя майбутня професія — адміністратор»

загрузка...

У світі існує безліч професій. Хтось хоче стати лікарем, хтось викладачем, хтось пожежником тощо. Я теж вже зробила свій вибір: моя майбутня професія — адміністратор готелю.

Професія адміністратор готелю

Чому я хочу стати адміністратором готелю?

Я б хотіла стати старшим адміністратором якогось готелю. Хоча я розумію, що для початку доведеться працювати простим адміністратором готелю та розвивати свій кар’єрний ріст. Найбільше в цій роботі мені подобається розміщувати гостей, спілкуватися та безпосередньо контактувати з ними.

До речі, основні службові обов’язки цієї професії мені вже відомі. Я проходила практику адміністратором у готелі. Звідти я навчилася заселяти гостей, дізналася про категорії номерів, про те, що в них має бути розташовано в залежності від їхніх категорії. Не менш цікавий процес заселення гостей. Потрібно знати алгоритм, правильно забивати в базу їхні дані та інформацію про надані послуги. Також у цій професії необхідно контактувати з усіма службами готелю. Так, через службу прийняття та розміщення безпосередньо проходить інформація щодо гостей готелю. Тому адміністратору необхідно знати не тільки безпосередньо свою службу, але й інші служби.

Крім того, цьому працівникові необхідно володіти навичками психолога. Дуже важливо враховувати характер гостя, вміти красиво й виразно розмовляти, мати гарну дикцію та знати іноземні мови. Завжди слід мати охайний вигляд, акуратний і не занадто помітний макіяж.

Чим мені подобається професія адміністратора готелю?

Адміністратор готелю — професія дуже багатогранна, багатофункціональна та різноманітна. Вона передбачає спілкування з різними людьми, тому вимагає наявність такої риси характеру, як комунікабельність.Я б хотіла в майбутньому присвятити свій час саме цій роботі, адже для мене вона є однією з найцікавіших. Твердо вірю, що якщо я буду наполегливою та амбітною у досягненні цієї мети, то моя мрія здійсниться. Я стану старшим адміністратором готелю!

Подібні твори:

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Яку професію обрати?»

Твір на тему «Вибір професії»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>