Твір на тему «Професія дипломат»

загрузка...

Дипломат — моя майбутня професія

Рано чи пізно кожній людині доведеться зіткнутися з одним з найважчих виборів — з вибором професії. Я свій вибір вже зробила. Моя майбутня професія — дипломат.

Найбільше на мій вибір вплинули уроки історії. Я дізнався, що в історії людства було багато випадків, коли через невміння або небажання домовлятися спалахували руйнівні військові конфлікти. Наслідками цього були численні людські жертви з обох боків, при чому не лише серед військових, а й серед мирного населення.

Після таких страшних історій у мене виникло потужне відчуття відрази до війни та бажання зробити все можливе, щоб її більше не було. Саме тому мій вибір зупинився на професії «дипломат». Адже головне завдання дипломата — представлення своєї країни на міжнародній арені й підтримка мирних відносин між державами. Так, це не найпростіше завдання. Щоб відстояти інтереси своєї країни, дипломат повинен мати високий інтелектуальний рівень, а також цілий ряд позитивних особистісних якостей.

Але складність професії не відштовхує мене. Я поглиблено вивчаю англійську мову та історію. Для успішної кар’єри дипломата потрібно знати історію на високому рівні. Я вважаю, що вивчення даного предмета буде корисно кожній людині. Письменник Олександр Герцен сказав: «Повніше усвідомлюючи минуле, ми усвідомлюємо сучасне; глибше опускаючись у сенс минулого — розкриваємо сенс майбутнього; дивлячись назад — крокуємо вперед».

Отже, дипломат — професія для кращих. Вона вимагає ерудиції, аналітичного підходу до сучасної економічної та політичної ситуацій, причому як на сучасному етапі розвитку суспільства, так і в ретроспективі. Але якщо є мета, то потрібно всіма силами намагатися її досягти. І тоді все обов’язково вийде.

Подібні твори:

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>