Твір «Майбутня професія організатор свят»

загрузка...

Насправді, я ще не визначилася з професією. Напевно, своє життя варто присвятити тому, до чого лежить твоя душа. Треба знайти своє покликання. Я довго розмірковувала над цим складним питанням. Мені подобається, коли життя схоже на казку. Саме тому я вирішила, що моя майбутня професія — організатор свят. Тож мені доведеться відкрити власну агенцію з організації заходів.

Я є відповідальною та організованою людиною. На мене можна покластися у будь-якій ситуації. Життєвий досвід свідчить, що мені легко дається організація будь-якої справи або заходу. Припустимо, у школі я часто вигадувала номери для святкових концертів, завдяки чому ми перемагали. Саме я писала сценарій, шукала музику, збирала хлопців і вчила їх. Для мене це дуже цікаво. По-перше, це розвиває уяву. По-друге, покращує організаторські здібності. Це не так легко, як здається. Для того, щоб все вийшло, потрібно ретельно продумати всі дрібниці, зробити все найбільш зрозуміло й доступно глядачам.

А зібрати учасників — це, взагалі, велика проблема. На початку всі відмовляються, проте потім, завдяки моїм переконанням, все йде за сценарієм.

Отже, якщо я наважуся на здійснення своєї мрії, то все повинно вийти. Адже організація потрібна скрізь: свята, концерти, конкурси. Навіть вдома час від часу не завадить брати відповідальність у свої руки!

Подібні твори:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>