Твір «Моя майбутня професія — слідчий»

загрузка...

Чому я хочу стати слідчим?

У дитинстві я читав багато книг з різними детективними історіями. Крім того, дивився фільми на цю тему. Це все мені й навіяло ще в той період бажання бути криміналістом. Тоді це були дитячі мрії. Але пізніше я вже остаточно вирішив: моя майбутня професія — слідчий.

Людина, яка веде слідство, має бути різносторонньою особистістю. У неї повинен бути цілий комплекс різноманітних навичок. Спортивна підготовка, без сумніву, є дуже важливим аспектом такої роботи. Інтелектуальні здібності повинні бути присутніми неабиякі. Адже, щоб розкрити злочин, потрібно вміти аналізувати, робити висновки, бути спостережливим і багато-багато іншого.

Слідчі, звісно, зустрічаються в різних структурах: в системі МВС, СБУ, слідчих комітетах. Їхня робота охоплює також різні грані.

Як стати слідчим?

Нині різні вищі навчальні заклади готують фахівців в цій галузі. В першу чергу, юристів. Але професіоналом у слідчій справі стають далеко не всі. Тому що таким профі може стати лише людина, дійсно, неабияких здібностей. Хтось може подумати, що раз я обираю таку професію, то й вважаю себе таким неабияким. Звичайно, про себе самого судити складно. Можна легко перебільшити свої здібності. Але одну справу я вже розкрив — коли на дачі в нас пропав велосипед. Я опитав можливих свідків, провів слідчий експеримент та обчислив, хто скоїв цей злочин. Ця людина потім сама повернула велосипед. Довелося. Сподіваюся, такі невеликі навички допоможуть мені й у роботі слідчим.

Плюси й мінуси професії слідчий

Як і в кожній професії, в цій є свої плюси й мінуси. Робота важка, нерідко небезпечна. Графік роботи часто не нормований. В ході роботи доводиться стикатися з агресією та навіть зі смертю. Бувають чергування, які передбачають роботу вночі. Плюси в тому, що робота в органах сама по собі передбачає шанобливе ставлення. Для працівників цієї професії є можливість безоплатно отримати житло.

Крім питань, пов’язаних з криміналістикою та юридичними аспектами, слідчий дізнається багато нового по ходу своєї специфіки. Наприклад, розкриваючи економічні злочини, можна познайомитися з банківською справою. А розслідуючи злочини у сфері охорони здоров’я, з’являється нагода стати обізнаним у питаннях, пов’язаних з медициною.

Отже, моя майбутня професія — слідчий. Я планую вступити до університету на юридичний факультет. А вже після його закінчення обрати професію слідчого.

Подібні твори:

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Вибір професії»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>