Твір на тему «Прощавай, літо!»

Як я провів червень

Прощавай, літо!

Напевно, кожен хоч раз у житті писав твір на цю тему. Так ось, моє літо було просто чудовим. Завжди були якісь цікаві події, і кожен місяць умовно ділив літо на три епізоди мого життя.

Червень — це період, коли тільки прощаєшся з навчанням. При цьому розумієш, що попереду цілі три місяці відпочинку та блаженства. Ось воно, щастя! З’являється відчуття безтурботності дитинства, якого чекає кожен школяр після довгого й нудного навчання. Мій червень почався з чудового пізнього ранку, коли я відправився на кухню після ранкової гігієни. Вся сім’я була вже в зборі й готувалася вирушити на дачу.

Я дуже люблю поїздки за місто. Відчуваю в них якусь принадність вільної насолоди природою та багатством нашого світу. Приїхавши на дачу, ми виконували побутові справи, які знайдуться в будь-якому дворі.

Подальші дні червня пролетіли зовсім непомітно. Іноді ми з батьками виїжджали прогулятися центром міста, відвідували цирк, театр та музей. Також кілька разів вирушали в цікаві походи.

Мені дуже сподобалося, як я провів червень. Також приємно було усвідомлювати, що до прощання з літом залишається ще безліч часу.

Як я провів липень

Місяць липень знаменувався поїздкою на Чорне море. Нарешті ми своєю сім’єю вирушити у веселу відпустку. Цей місяць, дійсно, залишив у моєму серці незабутні враження. Прекрасні пейзажі, море різнокольорових барв і квітів, безкрайній водний простір діють на дитячу уяву з особливою силою.

Взагалі, я дуже люблю плавати. Як на мене, це кращий спосіб провести дозвілля влітку. Якщо б у мене була можливість, я б на все літо обрав відпочинок на морі або на березі річки.

У відпустці ми пробули цілих два тижні, і вони подарували мені найкращі спогади про літо.

Прощання з літом, або Як я провів серпень

Місяць серпень був місяцем підготовки до наступного навчального року. Літо ще не закінчилося, але я вже відчував, як у повітрі витає «шкільна атмосфера». Відчувалася якась тривога, але разом з нею і радість від майбутньої зустрічі зі шкільними друзями. Вирушаючи до школи, потрібно бути повністю готовим до нових труднощів і перешкод. Сподіваюся, я з усім впораюся.

Серпень не пройшов, а можна сказати, пробіг. Останні дні літа минули дуже швидкоплинно. Я навіть не встиг усвідомити, що канікули вже закінчилися.

Що ж, прощавай, літо! Вже зараз я чекаю наступних канікул, щоб знову бути по-справжньому щасливим.

Подібні твори:

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір на тему «Мій найкращий день літа»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>