Міні-твори на тему «Літо»

Твори-мініатюри про літо

Міні-твір про літо

Текст 1 для 3 класу, 8 речень

Я дуже люблю літо. За те, що влітку тепла погода, мальовнича природа, немає занять у школі. Є безліч цікавих розваг, які доступні саме влітку. Можна купатися в річці, озері або морі, засмагати на сонечку, вибиратися на природу. Дуже приємно на свіжому повітрі грати в рухливі ігри — такі, як бадмінтон, — смажити шашлики, запікати на багатті картоплю. Ще мені подобається проводити час у бабусі в селі. Там я допомагаю їй поратися на городі та в саду. Я завжди з нетерпінням чекаю літа!

Текст 2 для 3 класу, 9 речень

Літо — моя улюблена пора року. Я ходжу до школи, в третій клас, тож у мене влітку найдовші канікули.

Я знаю, що у кожної пори року є свої переваги. Взимку мені подобається наряджати ялинку, ліпити сніговика та ходити в гості на Різдво. Восени часто йде дощ, і я можу ходити в своїх улюблених гумових чоботях. А ще восени ми відзначаємо веселе свято Хелловін — я обожнюю вбиратися в моторошні костюми. Весна теж хороша: багато квітів, молоді листочки на деревах і мій день народження. Але все ж саме влітку цікавих занять найбільше. Не дарма кажуть, що літо — час щастя і веселощів.

Текст 3 для 3 класу, 9 речень

Влітку ми всією сім’єю їздили до цирку. Я не вперше була в цирку, але цього разу мені особливо там сподобалося. Перед початком вистави мені підняла настрій покупка моєї улюбленої цукрової вати. Циркова програма була дуже цікавою. У першому відділенні виступали акробати, клоуни, жонглери. А в другому — дресовані хижаки. Дивно, як це людині вдається підпорядкувати собі диких тварин? Мені особливо сподобався тигр, який стрибав з тумби на тумбу крізь обруч, закритий папером, а потім навіть крізь обруч у полум’ї. Додому ми поверталися дуже веселі, обговорюючи номери, які нам сподобалися.

Текст 4 для 4 класу, 12 речень

Літо — приголомшлива пора. Я з великим нетерпінням чекала канікул, і ось, нарешті, вони настали.

У перший тиждень канікул я разом з хлопцями з художньої школи ходила на пленер. Ми там зображували квіти, дерева, траву та багато чого ще. Після пленеру я кілька разів їздила в село. Ми їздили туди всією сім’єю, щоб допомогти бабусі з дідусем по господарству. Іноді я залишалася в селі ночувати. А коли поверталася додому, то відвідувала подружок і ходила з ними гуляти. А потім почалася спекотна пляжна пора. Ми з сестрою майже щодня їздили на пляж, де купалися та засмагали на сонечку.

На жаль, літо промчало дуже швидко! І вже знову час йти до школи.

Текст 5 для 5 класу, 14 речень

Літо — найчудовіша пора. Я завжди дуже чекаю літніх канікул. Люблю грати в футбол, купатися в річці, ходити в ліс, подорожувати. Літо — найкращий час року для всього цього.

Цього літа я багато займався спортом — грав у футбол на шкільному стадіоні майже кожен день. Влітку я не тільки гуляв, купався і засмагав. Коли йшов дощ, я читав свої улюблені книги. Одна з них — «Біле Ікло» Джека Лондона. Вона мені дуже сподобалася, і я хочу розповісти про неї. Головний герой — Біле Ікло — собака-вовк, дуже відданий і справедливий, здатний на велику й щиру прихильність. Цих рис характеру зараз дуже не вистачає багатьом людям. Я хотів би мати такого чотириногого друга, як Біле Ікло.

Ось так я провів швидкоплинні три місяці. З нетерпінням чекатиму наступного літа!

Подібні твори:

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір на тему «Чи подобається тобі літо?»

Твір на тему «Літо в селі»

Твір на тему «Літні канікули»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір «Моя улюблена пора року — літо»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>