Твір про спорт

загрузка...

Спорт дуже важливий у нашому життіСпорт в житті людини

Сучасний світ розвивається стрімко. Всі постійно поспішають, затримуються на роботі, проводять час в автомобільних пробках. І, звичайно, не знаходять в собі сил на заняття спортом. Можна списати це на брак часу, зайнятість, втому. Але причина частіше одна — лінь.

Хіба спорт в житті людини — непотрібне й даремне проведення часу? Навпаки. Заняття спортом дуже важливі для здоров’я. Тим більше, що для зарядки достатньо виділити п’ятнадцять-двадцять хвилин на день, в будь-який зручний час. За бажанням можна підібрати тренування, які припадуть до смаку. Комусь подобається бігати, комусь кататися на велосипеді. А ще можна займатися йогою, гімнастикою, плаванням.

Видів спорту настільки багато, що улюблене заняття знайдеться для кожного. Головне, щоб була мотивація.

Значення і роль спорту в нашому житті

Найцінніше, що є у людини — це здоров’я. Його не можна купити ні за які гроші. Єдине, що залишається — берегти й підтримувати своє тіло у формі. Заняття спортом — це приємний і доступний спосіб турботи про себе, про своє тіло. Як би ми іноді не лінувалися, не стверджували протилежне, але наше тіло любить фізичне навантаження. Так-так, саме любить. Коли м’язи в тонусі, організм з легкістю долає будь-які фізичні навантаження. І як наслідок, людина відчуває себе бадьорою, повною сил.

При цьому не потрібно багато часу витрачати на важкі тренування в спортзалі. Цілком достатньо робити зарядку вранці та регулярно відвідувати заняття з фізичної культури. Якщо є охота збільшити навантаження, можна ввести в свій режим три або чотири тренування на тиждень, спрямовані на заняття улюбленим видом спорту.

Тренування важливі ще й тому, що в їх процесі мозок по-справжньому відпочиває, а тіло працює на отримання нової енергії. Якщо заняття підібрані вірно, виконуються з урахуванням всіх вимог, то наприкінці людина відчуває себе бадьорою та відпочилою.

Кожна людина повинна любити себе, піклуватися про своє здоров’я. Мало просто тепло одягатися в холодну пору року та стежити за харчуванням. Потрібно саме фізичне навантаження.

Отже, важко переоцінити значення і роль спорту для кожної людини. Адже систематичні тренування є запорукою здорового способу життя.

Спорт завжди гідний поваги. Він розвиває силу волі та мотивує прагнення до перемоги у всіх сферах діяльності. Спортсмени завжди є прикладом для наслідування. Тож приєднуйтеся до їхнього числа і ви!

Дивіться також:

Твір «Мій улюблений вид спорту — футбол»

Твір «Моє хобі»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>