Птахи — наші друзі. Твори про птахів

загрузка...

Птахи — наші друзі

Бережіть птахів!

Що ми знаємо про птахів? Це, в першу чергу, наші друзі. Якщо поглянути з іншого боку, вони приносять користь, тобто вони — наші помічники. Завдяки птахам на городах набагато менше шкідливих комах. Поговоримо про птахів як помічників для городника.

Птахи дуже люблять поїдати насіння. Цим вони спрощують працю людей, що мають свої земельні ділянки. Також вони допомагають деяким деревам, покращують їх родючість, поїдаючи плоди таких дерев, як вишня, горобина й інші рослини. М’якоть плоду в шлунку птаха розчиняється, а кісточка виходить назовні. З часом на тому місці, де впала кісточка, виростає дерево.

Кожен вид птахів веде свій спосіб життя. Одні воліють мешкати там, де багато листя, інші обирають болото чи озеро. Є й такі птахи, які люблять ялинник. З харчуванням, як і з житлом, у кожного птаха свої вподобання.

Пам’ятайте: птахи — наші друзі. Бережіть їх!

Птахи — прикраса природи

Як приємно прокинутися і почути спів пташок! Від цього відразу піднімається настрій. Приємно робити годівниці та підгодовувати цих чудових створінь природи. Годувати птахів треба в основному насінням соняшнику, це універсальний та недорогий корм. З багатьма пернатими легко знайти спільну мову. Синиць можна навіть приручити вживати їжу з рук. Окрім насіння, можна давати їм сало або маргарин. Щоправда, не кожен готовий ділитися такими смаколиками. Але не треба скупитися, адже птахи — це частина нас і навколишньої природи. Вони прикрашають світ і допомагають людству.

У природі існує велика кількість різноманітних видів птахів і за кожним з них дуже цікаво спостерігати. Є місця у нас, де мешкають лебеді. Багато людей приходять туди помилуватися цими чудовими птахами. Засмучує те, що вони не живуть біля нас цілий рік. Деякі птахи так звикають до людей, що їх можна тримати в домашніх умовах. Однак їх потрібно випускати на волю, адже вони дуже люблять свободу. Тоді пернаті обов’язково повернуться туди, де їх годують і чекають. Вони відчувають добре ставлення до себе та вдячні людям за піклування.

Отже, птахів потрібно берегти, а не робити з них видобуток і вбивати. Треба завжди пам’ятати, що це наші друзі. Вони є прикрасою природи та роблять наше життя яскравішим.

Міні-твір на тему «Птахи — наші друзі»

Настала холодна зима. У лісі гуляє хуртовина. Дерева й кущі засипало пухнастим снігом, скувало льодом землю. Птахам стало важко добувати їжу. Щоб врятуватися від голоду, вони перекочовують в найближчі міста й села.

Школярі приходять на допомогу птахам. Вони роблять годівниці та стежать за тим, щоб в них не скінчився корм.

Коли прийде весна, птахи віддячать дітям за те, що вони допомогли пережити сувору зиму. Пернаті співатимуть для нас пісні вранці та знищать шкідливих комах.

Отже, птахів треба берегти. Вони — наші друзі.

Твір-мініатюра, розповідь про птахів

Зима — найхолодніша пора року. Йде сніг, і дмуть вітри. А нині снігу так багато й стоять сильні морози. Важко виживати птахам лютою зимою.

У мене є брат. Він добра людина і майстер на всі руки. Він вирішив допомогти беззахисним птахам. Мій брат змайстрував годівничку для птахів. Я щодня кладу туди хліб і сало.

Тепер птахи прилітають за їжею. Вони жваво клюють і весело щебечуть. Мені здається, що вони своїм щебетом дякують нам з братом. Їхній щебет схожий на дитячий багатоголосий хор.

Настане літо, і птахи допоможуть врятувати наш сад від небажаних комах. Варто берегти птахів взимку. Вони — наші друзі.

Дивіться також:

Твір «Допоможіть птахам!»

Твір-міркування «Чому птахів треба берегти?»

Твір «Годівничка для птахів»

Твір-розповідь на тему «Птахи взимку»

Твір «Птахи восени, або Як відлітають птахи у вирій»

Твір на тему «Птахи прилетіли»

Твір-опис горобця

Твір (розповідь, оповідання) про пташку синичку взимку

Твір-розповідь про дятла українською мовою

9 Комментариев “Птахи — наші друзі. Твори про птахів

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>