Речення про осінь, 2-3-4 класи

Речення про осінь

Учні початкової школи (2-3-4 класи) часто отримують завдання скласти речення про осінь в залежності від теми, яку вони наразі вивчають (короткі, однорідні, прості, складні). Причому бажано, щоб вони були пов’язані між собою, тобто подані у вигляді тексту або розповіді з декількох речень. Ми підібрали готові варіанти виконання таких завдань.

3 речення

Прийшла золота осінь. Листя на деревах пожовкло. Стали часто йти дощі.

4 речення

З настанням осені погода змінилася. Похолодало. Часто дмуть вітри. Дерева змінили своє зелене вбрання на золоте.

5 речень

Коли прийшла осінь, всі діти пішли до школи та дитячих садків. Я теж пішла до школи вчитися. У мами була відпустка, тому кожні вихідні ми гуляли в парку. Там було багато різнокольорового листя: жовтого, червоного, золотого, коричневого, помаранчевого. Ми гуляли довго й весело.

6 речень

Осінь — це сезон листопаду та дощів. Дехто вважає цю пору року сумною. Я не можу погодитися з цією думкою. Мені подобається осінь, адже це чарівна пора. Я не сумую, а знаходжу для себе цікаві заняття. Взагалі, восени можна робити все що завгодно!

7 речень

Є чудова пора — це осінь. В цю золоту пору можна грати до ранку. Дуже весело розкидати листя в різні боки. Я бачу гарний золотий листочок. Він впав з клена найпершим. Я підняла його та поклала в пакет. Назбираю ще та зроблю вдома гербарій.

Твори та розповіді про осінь:

Твір «Осіннє листя»

Твір на тему «Настала осінь»

Розповідь про осінь українською мовою

Твір «Прийшла осінь»

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>