Текст про розмаїття рослинного та тваринного світу

загрузка...

Розмаїття світу рослин та тварин

Розмаїття рослинного та тваринного світу

Яких тварин ви знаєте? Напевно, це ведмідь, вовк, лисиця, кішка, собака та інші ссавці. Але світ живих організмів набагато різноманітніший, ніж здається на перший погляд. Навряд чи ви знаєте, що поверхня Місяця досліджена набагато краще у порівнянні з дном Світового океану. Справді, на думку вчених, у глибинах вод приховано безліч рослин і тварин, які наразі невідомі науці. Це можуть бути водорості, планктон, риби тощо.

На жаль, наразі доводиться констатувати, що забруднення річок, озер, морів і океанів призводить до зникнення деяких видів водних організмів. Людство наче не чує, що треба дбайливо ставитися до природи, адже ми теж є її частиною. Поки ще не пізно, ми повинні переосмислити свою діяльність, направивши її на охорону природи.

Вищенаведений текст є прикладом виконання вправи 540 підручника з української мови для 7 класу під редакцією О. В. Заболотного. Він складається з 9 речень та містить модальні частки.

Подібні тексти:Твір на тему «Забруднення навколишнього середовища»

Твір «Чому природу треба берегти?»

Забруднення довкілля та проблеми його охорони

Твори на тему «Людина та природа»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>