Розповідь про концерт за коміксом

загрузка...

Розповідь про концерт за коміксом

Перегляньте невелику розповідь на основі коміксу, що складається з 8 речень. Виконання цього завдання передбаченою вправою 315 підручника з української мови для 8 класу під редакцією О. В. Заболотного.

Одного разу Сашко з Іринкою поверталися зі школи. Побачивши афішу з майбутнім концертом співачки Олі Полякової, дівчинка неймовірно зраділа. «Треба негайно купити квитки!» — сказала вона, звернувшись до Сашка.

Підійшовши до каси й дізнавшись, що квитків вже немає, діти дуже засмутилися, особливо Іринка. Аж раптом до них вийшла… Оля Полякова, власною персоною! Посміхаючись здивованим школярам, співачка запросила їх на свій концерт, подарувавши два квитки.

Іринка з Сашком розгубилися від несподіваної радості, не зумівши вимовити жодного слова. Отямившись, коли співачка вже пішла, вони вирішили висловити їй подяку після концерту та вирушили за найчарівнішими квітами.

Інші завдання:

Доповідь на довільну тему «Ефективність дистанційного навчання в умовах карантину»

Твір на тему «Мамо, як добре з тобою»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>