Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

загрузка...

Діти взимку

Міні-твори про зиму, 1-2-3-4 класи (початкова школа)

Короткий твір № 1 на тему «Настала зима», 1 клас

Настала зима. Дні стали коротшими, а ночі довшими. Земля вже вкрита білим снігом. Ми з друзями вийшли на вулицю і зліпили сніговика. Потім пограли в сніжки, покаталися на санках. Було дуже весело. Я люблю зиму, тому що це чарівна пора року.

Маленький твір № 2. Тема: «Красуня-зима», 1 клас

Красуня-зима вкрила всі поля пухнастою білою ковдрою! Це моя найулюбленіша пора року.

Взимку діти грають в сніжки й ліплять сніговиків. Зима з собою приносить морози, багато снігу та, звичайно, радість дітям. Справжні чари можна спостерігати взимку. Заметіль тихо лягає на луки, та навколо все стає біле-біле. Ось яка зима буває!

Невеликий текст № 3, 1 клас

Ось нарешті прийшла зима. Птахи не співають. На вулиці морози, діти грають в сніжки та ліплять сніговиків. Мені дуже подобається гуляти взимку, кататися на санках і ковзанах. Взимку є багато чудових свят, наприклад, Новий рік чи Різдво.

Сніжна зима дуже красива. Це найвеселіша пора року.

Міні-твір № 4 на тему «Що таке зима?», 2 клас

Зима — це моя улюблена пора року! Зима — це коли падають з неба й лягають на землю пухнасті й ніжні сніжинки. Це засніжені дахи будинків. Дерева стоять всі в снігу, а гілки вкриті сріблястим інеєм. Зима — це морози на вікнах. Це зліплені сніговики, які з величезною радістю ліплять діти. Я дуже люблю зиму!

5 речень про зиму № 5, 2 клас

Зима — чарівна пора року. Морозець залишає дивні візерунки на вікнах. Мені подобається, коли на вулиці вся дорога вкрита білим килимом. Коли на вулиці липкий сніг, можна зліпити сніговика й пограти в сніжки.

Взимку відзначають найкращі свята: в грудні Новий рік, а в січні — Різдво.

6 речень про зиму № 6, 2 клас

Яка зима чудова! У цю пору року весь світ вкривається білою ковдрою. Звірі змінюють свій одяг, наприклад, заєць вдягає білу шубку, а у куріпки біліє пір’я. Особливо красиво взимку в лісі. Всі дерева стоять білосніжні, у повітрі кружляють легенькі сніжинки. Природа поринула в довгий сон до самої весни.

7 речень про зиму № 7, 3 клас

Яке враження справляє на мене зима? Це пора, коли кружляють у повітрі сніжинки та лягають на землю. Це засніжені дерева й дахи будинків. Все навколо біле-біле. Зима — це ліплення сніговиків та безліч інших розваг. Це морози та чудові візерунки на вікнах. Я дуже люблю зиму!

№ 8: Невеличке оповідання (5-6 речень) на тему «Чарівна зима»

Ось і прийшла зима — чарівна пора року. Всі стежки вкрилися білим пухнастим килимом. Він блищить під променями сонця та радує око.

У зимовому лісі тихо та неймовірно гарно. Пташки більше не співають. Ведмеді та їжаки поснули ще до початку зими.

Твір № 9 на тему «Моя улюблена пора року — зима», 3 клас

Зима — моя улюблена пора року. Взимку я граю зі своїми друзями в сніжки. Зима — дуже гарний час. Взимку мені подобається грати з друзями, кататися на ковзанах і багато іншого! Взимку найвеселіші та найулюбленіші усіма свята. Наприклад, Новий рік. Всі наряджають ялинку, дарують один одному подарунки, їдять смаколики, пускають салюти.

Мені подобається гуляти зі своєю сім’єю в лісі. Мені дуже весело взимку. Зимовий ліс дивує своєю красою.

Ще взимку бувають двотижневі канікули. Я граю зі своїми друзями в сніжки. Ми йдемо в ліс і ліпимо снігову бабу. Добре взимку!

Міні-твір № 10 на тему «Чому я люблю зиму?», 3 клас

В цьому році зима тепла й сніжна. Я люблю спостерігати, як прозорі сніжинки повільно падають на землю. Білим килимом вкриті всі дороги. Снігові шапки лежать на дахах будинків і гілках дерев. Красиво, мов у казці!

Щороку ми всією сім’єю катаємося на санках за містом. Це дуже весело! Також можна грати в сніжки, валятися в снігу, ліпити сніговика. Зима — це казка наяву! Я дуже люблю зиму!

Короткий твір № 11 про зиму, 4 клас

Зима стоїть морознаСніг рипить та іскриться під ногамиНад містом стоїть густий серпанокВсі дерева вкриті товстим шаром інеюНа вікнах будинків і вітринах магазинів красуються крижані візерункиКішки ховаються на горищах і бояться носа висунути на вулицюУ лісі тихоНіхто не хоче мерзнути в таку холоднечуА вітрові все дармаВін і в найлютіший мороз гуляє вулицями.

Маленький твір № 12 «Що для вас зима?», 4 клас

Що для вас зима? Просто заради інтересу, що перше виникає в думках при слові зима? Напевно, Новий рік, сніговик, холод і хуртовини, адже зима — найхолодніша пора року. Але все це не означає, що зима не може бути теплою. А ось у мене виникає інша асоціація.

Маленька кімната красиво прикрашена до Нового року. В кутку стоїть гарно прикрашена ялинка. З меблів тільки крісло стоїть на узорчатому килимі та камін. Я сиджу в кріслі, загорнувшись у теплий плед, і дивлюся, як кружляють за вікном сніжинки.

Сподіваюся, тепер зрозуміло, чому в мене зима асоціюється з теплом від каміна та спокоєм, який зазвичай виникає, коли лягаєш спати.

Так я уявляю зиму, а ви? Що для вас значить зима?

Міні-твір № 13 на тему «Я люблю зиму», 4 клас

Зима — моя улюблена пора року. Взимку я граю зі своїми друзями в сніжки. Також мені подобається кататися на ковзанах і багато іншого! Все це дуже весело й цікаво.

Зима — дуже гарний час року, адже саме взимку найвеселіші свята. Найбільше я люблю Новий рік. Всі наряджають ялинку, дарують один одному подарунки, їдять салати й мандарини, пускають салюти.

Взимку дуже красиво. Мені подобається гуляти зі своєю сім’єю в лісі. Краса зимового лісу дивовижна!

Ще взимку бувають шкільні канікули. У цей період я граю зі своїми друзями в сніжки. Ми йдемо в ліс і будуємо снігову бабу. На Новий рік ми даруємо один одному приємні подарунки.

Розповідь про зиму № 14 для дітей — дошкільнят і учнів молодших класів

Настає зима — найчарівніша пора року. Як же змінюється світ з настанням зими? Стає холодно, ґрунт замерзає. Деревам дедалі складніше прогодувати своє листячко, тож доводиться його скидати. А ось ялини й сосни цілий рік зелені. Їхні голки зберігають воду й можуть протриматися без харчування всю зиму.

У хмарах вода перетворюється на кристалики льоду. Вони падають на землю, по дорозі збираючи вологу з повітря та перетворюючись на красиві сніжинки. Безліч таких сніжинок утворює на дахах будинків справжні замети. Вдень, коли тепло, ці замети можуть підтавати. Тала вода ллється з даху, а при похолоданні перетворюється на бурульки.

Гуляючи лісом, його мешканці залишають на снігу найрізноманітніші сліди. Заячі сліди схожа на ланцюжок овальних ямок. Лисячі легко сплутати з собачими. Сліди копит лося найбільші. А білочки залишають подвійні сліди, відбитки її лапок схожі на маленькі ручки.

Ще з осені звірі й птахи починають готуватися до зими. Зайці й білки змінюють літню шубку на зимову. Вона тепліша та іншого кольору. Деякі птахи збираються в зграї та летять на південь — туди, де тепло й багато корму. Інші восени роблять запаси, щоб прогодуватися взимку. А ведмідь і зовсім забирається в свій барліг і спить там до самої весни.

Міні-твір № 15 на тему «Зима», 5 клас

Ось і прийшла зима. Ще вчора в моєму місті був звичайний осінній вечір. За вікном стукав дощ, на вулиці була ще осінь. На дворових доріжках у відблисках вуличних ліхтарів блищали калюжі. Мокрі й втомлені дерева здавалися такими самотніми без листя… Все навколо ніби чекало змін.

І ось, прокинувшись вранці, я підійшов до вікна та побачив перший сніг. Білі килимові доріжки утворилися на тротуарах, на припаркованих біля будинку машинах з’явилися кумедні білі шапочки, на дитячому майданчику гойдалки визирали з-під снігу, а пісочниця зовсім потонула у великій білій масі. Дерева, які ще вчора здавалися такими темними та смутними, перетворилися на справжнє диво. Тепер у них замість листя білий пухнастий сніг, який шубкою дбайливо приховав від майбутніх холодів гілки дерев.

Твір № 16: «Сувора зима», 5 клас

Зими на півночі нашої країни бувають досить суворими. Про прихід красуні-зими свідчать різкі заморозки, похолодання і рясний сніг. Повітря стає морозним і колючим. Земля вкривається пухнастим білим покривалом. Дерева нещодавно були смутними й чорними. А тепер кожна гілочка на них присипана білим блискучим снігом. Це неймовірне видовище!

Чарівниця-зима з особливим старанням прикрашає все навколо. Масштаби її перетворень вражають. Вікна в будинках розписані неповторними химерними візерунками. Куди не кинь оком — звідусіль блиск, шик і сліпуча краса. Всі околиці білі, всюди лежать глибокі замети.

Стоять міцні колючі морози. В таку погоду для прогулянок просто необхідно дуже тепло одягатися. Але як би тепло ти не був одягнений, без руху на морозному повітрі не зігрітися. Що ж, зима — сувора пора!

Короткий твір № 17: «Весела зима», 5 клас

Біла зима щедра на веселі ігри та розваги для дітей. Неможливо встояти перед цими спокусами. Коли випадає багато снігу, всидіти вдома неможливо. Відразу хочеться пограти в сніжки, зліпити сніговика або побудувати снігову фортецю. А як утриматися від того, щоб не залити ковзанку та не покататися на ковзанах?! А скільки радості дітворі приносить катання на санках з гірки! З таким розмаїттям рухливих ігор замерзнути просто неможливо.

Після прогулянок у дворі ми завжди повертаємося додому захекані, з розчервонілими щоками та повними снігу кишенями й чобітками.

Ось така вона, зима, — весела пора.

Твір-розповідь № 18 на тему «Зима прийшла!», 6 клас

Прийшла справжня зима. Стоять морози. Вся околиця встелена сніжним килимом. Міцно скуті льодом річка і ставок. Немов у казці, блищать сріблом дерева.

Ми взяли санки та вийшли на прогулянку у двір. Там сусідські хлопці ліпили снігову бабу. Всі разом ми стали грати в сніжки. Хлопці запропонували покататися на санках по слизькій сніговій гірці. Нам було дуже весело!

Потім у нас замерзли руки, і ми побігли додому. Холодно взимку!

Увечері почалася сильна хуртовина. Захиталися і затріщали дерева. Страшно ніс на вулицю показати. Добре, що ми вдома. Нам тепло і не страшні ніякі морози!

Етюд про зиму № 19 на тему «Зима — моя улюблена пора року», 7 клас

Нарешті, вона прийшла — довгоочікувана зима! Справжня, іскриста, пухнаста, бадьора. Добре пробігтися морозцем першого зимового ранку! Вулиці, вчора ще по-осінньому похмурі, суцільно вкриті білим снігом, і сонце переливається в ньому сліпучим блиском. Химерний візерунок морозу ліг на вітрини магазинів і наглухо закриті вікна будинків, іній вкрив гілки тополь. Глянеш чи уздовж вулиці, чи поблизу, чи навколо себе подивишся — скрізь все однакове: сніг, сніг, сніг…

Зрідка підіймається вітерець і пощипує обличчя й вуха. Зате як гарно навколо! Які ніжні, м’які сніжинки неквапливо кружляють в повітрі! Навіть морозець, колючий, але теж приємний. Чи не за те все ми любимо зиму, що вона наповнює груди зворушливим почуттям?!

Все навколо виблискує сріблом, наповнене бадьорістю і свіжістю. Так легко дихається і так добре на душі, що мимоволі посміхаєшся. І хочеться по-дружньому сказати цьому дивовижному зимового ранку: «Здрастуй, зима довгоочікувана, чарівна! Ти — моя улюблена пора року».

Твір-роздум про зиму № 20, 7-8 класи

Прийшла зима. Напевно, це найочікуваніша пора року для більшості людей. День стає коротшим, а зимове сонечко не поспішає виходити з-за хмар. Воно виходить лише на деякий час і зовсім не гріє. Але як красиво іскриться хрусткий сніг!

Незабутні враження справляє перший снігопад. Діти із захопленням спостерігають, як падають сніжинки та радіють довгоочікуваному снігу. Адже саме взимку можна кататися на гірках, прогулятися зимовим лісом на лижах. А шанувальники ковзанярського спорту та відчайдушні хокеїсти тепер зможуть проводити свій вільний час на ковзанці.

Але найголовніше, що саме взимку всі чекають настання Нового року, який приносить радість і веселощі в кожну оселю. Вулиці та будинки стають святковими, немов сповіщаючи всіх про казкові урочистості. Адже саме в новорічну ніч як дорослі, так і діти загадують найпотаємніше своє бажання та сподіваються, що воно здійсниться. Для школярів наступають тривалі зимові канікули, під час яких вони можуть відпочити на повну силу. Найприємнішим моментом для всіх, особливо для дітей, стає новорічна ялинка, де кожна дитина з нетерпінням чекає появи Діда Мороза й Снігуроньки, і звичайно ж, подарунка.

І які б сюрпризи не підносила нам зима, все одно вона буде для нас найулюбленішою порою року.

Розповідь № 21 на тему «Зима — чудова пора», 8 клас

Зима — це чудова пора, яка радує багатьох своєю білизною. Дерева засинають в очікуванні весни. Вся земля закутується білим простирадлом. Це дуже гарне видовище. Багато письменників і художників описували зимову красу в своїх творах.

Для половини людей зима — це час захоплення та радості, а для іншої половини — смутку й каяття. Для міських жителів зима — перш за все, час праці й роботи, а для сільських мешканців — навпаки, час відпочинку. Це не дивно, бо урожай зібрано й залишається тільки чекати весни для започаткування нових посівів.

Зима не приходить одна, з нею завжди приходять холоди. Без теплого одягу та взуття — нікуди. Ця найхолодніша пора року приносить нам і радість, і смуток. Потрібно вести активний спосіб життя і не хворіти, адже вітамінів взимку доволі мало.

Мороз не на користь тільки птахам. Нашим пернатим друзям дуже важко знайти тепле затишне місце, щоб перечекати морози. Також їм важко знайти їжу й витягнути її із заметів. Ще важче знайти воду, бо вона замерзла. Єдиний шанс попити птахам води взимку — знайти на річках ополонці, які залишають рибалки. Але не всі птахи страждають від зими. Багато з них відлітають на південь у теплі краї.

Ще взимку улюблені всіма свята — Новий рік та Різдво. Всі діти їх чекають і не перестають вірити в новорічне диво. Не дарма вважають, що зима — чудова пора року.

Твір № 22: «Моє ставлення до зими», 9 клас

Скоро зима — найкраща пора року. Якщо ви не ходили взимку по заметах, не каталися з гірки на портфелі, не їли морозиво зі снігу, не намагалися лизнути санки — у вас не було дитинства.

Зима — це архітектор сніжинок, вогонь морозу, душа сонячного променя. Всім цим наповнене свіже зимове повітря. Величезними пластівцями лягає на землю сніг. Він усюди. Приголомшливо красива світла зимова ніч; у ній стільки безмовності й спокою.

Якби не було зими, весна не була б такою приємною. Якби ми інколи не відчували смак лих, добробут не був би таким бажаним. Зима — пора року, коли люди повинні зігрівати один одного своїми словами, почуттями, турботою. І тоді ніякі холоди не страшні.

Чому я люблю зиму? Саме ця пора року дає дивовижне усамітнення, яке не дають інші сезони. Такий подарунок треба цінувати. Тільки роботи можуть стверджувати, що сніг не має запаху й смаку. Але мені відомо точно: сніг має чарівний смак Нового року. Тільки роботи можуть стверджувати, що білий пух, який вкриває землю — це просто замерзла вода. Але я знаю краще: вся земля у сяйві — білому вбранні.

Є багато приводів для захоплення зимою. Взимку зірки розпалюють свої багаття, місяць досягає повного тріумфу, а небеса набувають вигляду піднесеної простоти. Якщо треба, то зима й снігу може позичити. І тоді ми весь тиждень будемо ліпити сніговиків і снігових баб, малювати на снігу фігури, схожі на ангелів, падати на сніг і ловити ротом сніжинки. Це радість, яку не можна порівняти ні з чим!

Твір № 23: «Скоро зима, або Зима вже на порозі», 10 клас

Незабаром зима. Вона вже стоїть у нас на порозі. Прихід зими відчувається з кожним днем ​​все сильніше й сильніше. Адже з кожним днем ​​все прохолодніше.

Небо опускається все нижче й нижче, а дерева майже зовсім розгубили листя, стоять мало не голі. Лише зелена трава ще подекуди проглядає. Птахи потягнулися на південь, часто можна побачити їхні дружні зграї. Всі чекають наближення зими.

Ось-ось відчується подих зими на обличчі, та щоки колотимуть сріблясті сніжинки, що падатимуть з неба. Перший сніг тане дуже швидко, майже відразу. Але за деякий час снігу намете багато й можна буде грати в сніжки, катати дітей на санчатах.

Настав час готувати теплий одяг: шапки, шарфики, рукавиці, чобітки. А ще можна вже діставати ковзани, адже незабаром можна буде на них кататися.

Нехай приходить зима! Нехай блищить білий сніг, укривши все навколо м’якою, пухнастою ковдрою. Хай виє хуртовина, обіцяючи люті вітри та замети. Все це неминуче буде найближчим часом. А ми думатиме про те, як прийде Новий рік і що він з собою принесе. Почнемо готуватися до нього, заздалегідь купляти подарунки рідним та близьким. Придбаємо до свята зелену пахучу ялинку та іграшки, щоб її прикрасити. Незабаром після Нового року завітає і Масляна, порадувавши смачними млинцями. А там і до весни близенько!

Твір-розповідь про зиму № 24: «Зимові розваги», 11 клас

Настала зима. Стоїть морозна погода. На вулиці холодно. Засніжені стежки прибрані сріблястою бахромою.

Але дітям завжди весело, особливо, коли багато снігу. Можна падати й валятися в снігу, не боячись забруднитися. Тільки треба тепло одягнутися, щоб не замерзнути.

Я надів лижний спортивний костюм, куртку, взув чоботи. На голову натягнув хутряну шапку, на шиї зав’язав вовняний шарф. Одягнув теплі рукавиці. Взяв нові санки й побіг на гору кататися.

На вулиці зібралося багато дітей з нашого двору. Ми побігли на гладку засніжену гору, біля якої був слизький каток. Там ми довго каталися на санках, бігали на ковзанах. Малюки грали в сніжки.

Потім всі разом зліпили сніговика. Сніг був пухким, майже мокрим, тому це було не важко. Малюки були дуже раді, що теж брали участь у цій розвазі.

Як і належить, ми зробили три снігові коми та поставили їх один на одного. Коли сніговик був майже готовий, я приніс з дому старе відро, щоб надіти йому на голову. Сусідський хлопчик виніс моркву і встромив її на місце носа. Очима сніговика стали дві жарини, усміхненим ротом — маленька гнучка гілочка.

Чудовий вийшов сніговик! Нітрохи не гірше, ніж в мультфільмах або на картинках. Ми з хлопцями сфотографувалися біля нього на пам’ять.

Увечері знову пішов сніг. Ми заворожено дивилися, як в повітрі кружляють пухнасті сніжинки. До чого ж гарні ці тендітні творіння природи! Виявляється, все сніжинки різні, не схожі одна на одну. Але це помітно лише при уважному їх розгляданні.

Вже стемніло, коли я повернувся додому. Трохи втомлений, замерзлий і голодний, але дуже задоволений. День вдався на славу. Гарні зимові розваги!

Довгоочікувана зима, твір № 25

Ось і прийшла довгоочікувана зима. Це прекрасна пора року, коли природа спить. На землю, немов пух, лягає перший сніг. Зимовий день заворожує погляд. Тиша холодного лісу й казковий крижаний полон, в якому перебуває природа, дивують.

Пухнаста снігова ковдра вкриває дахи будинків, дерева, вулиці та доріжки. Мороз прикрашає вікна химерними візерунками. Дерева вбралися в теплі білі шубки. Тепер їм не страшні зимові морози! На деревах повісили маленькі годівнички для пташок. Нелегко їм добувати свій прожиток з-під снігу.

Зимовий ліс перетворюється на казку! Під сонячними променями сніговий килим переливається всіма кольорами веселки.

Взимку можна зліпити сніговика або побудувати фортецю. Але найкраще сидіти вдома, пити гарячий чай і дивитися, як за вікном падають сніжинки.

Твір-розповідь № 26 на тему «Така різна зима»

Я дуже люблю зиму за її різноманітність. Вона буває суворою, холодною та вітряною. Але зима буває і доброю до людей. Тоді світить сонечко, і м’який білий сніг неспішно лягає нам на голови.

Ще зима може бути чарівною. Їй в цьому допомагає сніг і іній. Іній дуже гарний, коли лежить на деревах, він ніби заковує дерева у крижану сітку. А сніг — він чудовий, тому що різний: білий, срібний, бурштиновий, салатовий, фіолетовий, всі кольори й не перерахуєш.

Також у зими є подруги: заметіль і завірюха. Вони можуть створювати людям нещастя. Але іноді приносять і щастя. Наносять замети, з яких ми робимо гірки й можемо кататися, радіючи зимі. Такі розваги дуже покращують настрій.

Добрі знайомі зими — сніжинки. Вони танцюють у повітрі, наче балерини. А іноді їх підганяє заметіль, щоб вони «розворушилися» й весело літали поруч з людьми.

Отже, зима буває така різна!

Перегляньте також:

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Твори-мініатюри про зиму

Твір-опис зими

Природа взимку. Міні-твори, речення, 2-3-4-5 класи

Твір «Ліс взимку»

Твір-розповідь на тему «Птахи взимку»

53 Комментария “Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

  • Вікторія, Ваше побажання буде враховано! Крім цих творів і розповідей, внизу на сторінці є багато посилань на інші наші твори про зиму.

  • Є такий твір на початку цієї сторінки. Якщо цього замало, ось ще:
   Твір на тему «Настала зима»
   Прийшла зима. Вдарили морози. Озеро замерзло. Замерзла земля. Замела снігами поле й сад зима. На дорозі, у полі, у лісі замети. Все навкруги біле. А озимина зелена. Вона заснула під снігом. Всі комахи, плазуни заснули до весни теж. Мороз розмалював вікна чудовими візерунками. Зима — найчарівніша пора року.

     • Будь ласка, подивіться тут:
      https://glazastik.com/твори-мініатюри-про-зиму/
      Або ось:

      Твір на тему «Зима»

      Зима — чудова, світла, велична пора року. З першими сніжинками, з криком птахів, що відлітають в теплі краї, вступає зима в свої права. Скільки неймовірних емоцій, радості та щастя вона приносить дітям і дорослим!

      Неймовірний хоровод сніжинок, біле снігове покривало, одягнені в сніжні наряди дерева, прозорий лід річок і озер — тільки взимку можна милуватися і захоплюватися такою красою.

      В жодну пору року не зустрічається стільки різноманітних і активних заходів, як в зимовий період. Катання на ковзанах, лижах, санях, сноуборді; гра в сніжки, ліплення снігової баби — скільки чудових і захопливих розваг можна організувати в зимовий час на свіжому повітрі!

      А чого варте найочікуваніше та улюблене усіма зимове свято — Новий рік. Всі із задоволенням і передчуттям чудес чекають настання цього казкового свята. Масу позитивних емоцій приносить і Різдво Христове зі славним звичаєм маскараду й ворожіння.

      Зима — по-справжньому чарівна й казкова пора року, яка дарує багато чудес, відкриттів і звершень.

  • Оля, подивіться твір № 23. Якщо для Вас у творі забагато речень, Ви можете деякі з них виключити.

   Ось короткий варіант твору на тему «Скоро зима»

   Скоро прийде зима. Вона вже стоїть у нас на порозі. Прихід зими відчувається з кожним днем ​​все сильніше й сильніше. Адже з кожним днем ​​все прохолодніше.

   Небо опускається все нижче й нижче, а дерева майже зовсім розгубили листя, стоять мало не голі. Лише зелена трава ще подекуди проглядає. Птахи потягнулися на південь, часто можна побачити їхні дружні зграї. Всі чекають наближення зими.

  • Наіра, Ви можете написати такий твір:

   «Прийшла зима. Вдарили морози. Дунув пронизливий вітер, зганяючи свій гнів на беззахисних пташок. Нікуди нещасним сховатися. Зібралися вони в невеселі зграйки, намагаючись протистояти стихії спільно. Ох, як їм важко в такий період! Все важче і важче знайти хоч якийсь корм. Цілий день вони стрибають то тут, то там в пошуках їжі. Шукають, де б сховатися від жорстокого крижаного вітру. Перелітають з гілки на гілку, щоб хоч якось зігрітися. І яке щастя для бідних пташок, якщо вони знаходять годівниці з їжею!

   Птахи — наші друзі, їх не можна залишати в біді. Взимку вони слабкі та безпорадні перед голодом і холодом, тому їх обов’язково треба підгодовувати.

   Доля багатьох пернатих багато в чому залежить від доброти, щедрості й милосердя людини. Бережіть птахів! Годуйте їх взимку! Повісьте біля свого будинку годівницю і спостерігайте за пернатими гостями».

   Більше творів про допомогу птахам взимку можна знайти тут:
   https://glazastik.com/твір-розповідь-тему-птахи-взимку/
   https://glazastik.com/птахи-наші-друзі-твір/

 1. Аноним сказал:

  добрий день! допоможіть написати твір опис «Зимове шкільне подвір’я», буду дуже вам вдячна

 2. Аноним сказал:

  помогите пожалуйста с тем, нам надо написать твор — описание с префиксами пре, при.

  • На Ваше прохання твір про зиму з префіксами пре- та при- додано. Дивіться короткий твір наприкінці цієї сторінки (до посилань та коментарів).

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>