Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Роль книги в еру комп'ютерних технологійІнтернет чи друковані видання?

Здається, що в сучасному світі роль книги відійшла на другий план. І правда, дехто вважає, навіщо потрібна книга, якщо є Інтернет? Адже з сайтів можна отримати будь-яку інформацію…

Я вважаю, що така думка є оманою. Як свідчить практика, попри технічний прогрес саме друковані видання залишаються основним джерелом інформації. У всякому разі, що стосується молодого покоління, яке навчається в школах, училищах та навіть вишах, то це саме так.

Завдяки стародавнім рукописам ми отримали знання своїх пращурів про навколишній світ і про їхнє життя. Художня література може занурити читача у фантастичні світи або відправити в далекі країни. Вона ненав’язливо вчить нас милосердя та раціонального мислення. Вчить відрізняти зло й добро, мати власну думку, уявляти та розвиває кругозір.

Чи замінить комп’ютер друковану книгу?

Книга — це терплячий учитель, наш друг і порадник, що готовий знову й знову пояснювати та відповідати на будь-які питання. Начитана людина завжди є цікавим співрозмовником, адже в неї завжди багатий словниковий запас і широкий кругозір. Книга може зробити людину духовно багатою. Для цього потрібно лише взяти її в руки та спробувати усвідомити весь той сенс, який закладений мудрецем, що писав її.

На мою думку, той, кому читання здається нецікавим і нудним заняттям, що даремно забирає час, ще просто не знайшов «свою» книгу. А коли знайде — читатиме її, захлинаючись, а потім перечитуватиме знову й знову.

Начитаність — це поняття, яке залежить не від того, скільки книг прочитала людина, а від того, як вона їх змогла усвідомити та осмислити.

Ера комп’ютерних технологій — це не майбутнє, а сьогодення. Звичайно, зараз існують і електронні, і аудіокниги. Завдяки появі смартфонів і мобільного інтернету вони легко доступні, їх зручно брати з собою в дорогу. Але я вважаю, що комп’ютер та сучасні гаджети повністю друковані паперові видання не витіснять. Чому? Відповідь проста. Друковану книгу традиційно використовують у навчальних цілях. Вона сприяє кращому засвоєнню матеріалу, ніж переглядання інформації на інтернет-сайті. В книзі можна робити позначки, що дуже зручно та чудово сприяє запам’ятовуванню.

Отже, на мою думку, в еру інформаційних технологій книги продовжуватимуть виконувати свою роль джерела знань, помічника та друга людини.

Дивіться також:

Твір «Книга в сучасному світі»

Твір на тему «Роль книги в сучасному житті»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>