Роль священних книг у житті людства

загрузка...

Роль священних книг у житті людства

Що є спільним для всіх релігій?

Релігія для багатьох людей планети — це життя. З вірою набагато простіше сприймаються всі процеси. Вірячи, людина намагається не робити проступків та неналежних вчинків. Якою б не була релігія, кожну з них об’єднує дещо спільне — позитивне спонукання. У всіх релігій, що існують станом на сьогодення, є священна книга, яка описує всі найважливіші поняття для вірян. Яка роль священних книг у житті людства?

Біблія

Для багатьох жителів нашої країни найближчою була й залишається Біблія. Її пов’язують зі Старим Заповітом, що бере початок від юдаїзму. У ньому описуються ті важливі події, які відбувалися до народження Христа. У текстах Нового Завіту вже міститься інформація саме про життя Ісуса. Авторство цієї книги й досі не з’ясовано. Є кілька варіантів тексту Біблії. Вони залежать від конкретної гілки християнства. В Біблії протестантів, наприклад, є кілька додаткових книг зі Старого Заповіту.

Танах

Відомою священною книгою є Танах, що являє собою велику збірку релігійних текстів для юдеїв. Він дуже схожий на Старий Заповіт. Танах розділений на три збірники: Тора, Невіім, Ктувим. Книги Танах дані духом святості — так вважають люди, що прочитали це видання та скористалися спеціальними засобами для розуміння їхнього тлумачення.

Веди

Священною книгою індуїзму є Веди, що у перекладі означає «священне знання». Це одна з найдавніших книг світу, яка розкриває сутність духовної культури Індії та багатьох народів Азії. Основним богословським мотивом Вед є специфічний
монотеїзм, згідно з яким вираженням Єдиного Бога є величезний пантеон божеств.

КоранУ мусульман священною книгою є Коран. У ньому присутні всі одкровення Аллаха, які відсилалися великому пророку Мухаммеду під час рамадану. Не випадково цей місяць серед мусульман вважається особливим, і в цей період відбувається пост.

Книгою такі послання стали не відразу. Спочатку вони передавалися від Мухаммеда до наступних поколінь усно. А вже після його смерті було вирішено надати цим посланням письмову форму. Всього в Корані міститься 114 голів — так званих сур. А вже самі сури поділяються на вірші. У священному тексті є і приписи, і заборони, і правила етики, що пов’язані як з повсякденним, так і з релігійним життям.

Вимоги священних книг

Отже, роль священних книг у житті людства дуже важлива. Інформація, яка в них міститься, вважається безперечною. Тому віряни повністю підкоряються правилам, які в них зазначені. Вони підлаштовують своє життя під вимоги священних книг.

Дивіться також:

Твір на тему «Релігія»

Твір на тему «Віра в Бога»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>