Твір на тему «Рукоділля»

Моє хобі — рукоділля

Рукоділля

У вільний час мене хлібом не годуй — тільки дай що-небудь зробити руками. Але ж найцікавіше, що я ніколи не прагнула займатися саме рукоділлям. Тепер же це заняття стало моїм хобі.

Коли мені було вісім років, я нічого не вміла робити руками. Та якось у мене був гарний настрій. Я вирішила зробити ліхтарик з кольорового паперу за інструкцією в книжці. Потім це заняття мене захопило. Я стала розглядати більш складні візерунки та вироби в книжках і журналах. Здавалося, що мені ніколи їх не зробити самій. Журналів у мене спочатку не було, тож я попросила бабусю купити. Так я почала робити яскраві скляночки, прикрашені різьбленням, обкладинки для книг, пакетики для подарунків. Ще я обклеювала візерунками картонні скриньки, вертіла на паличках паперові квіти. І виходило дуже красиво!

Хобі моє вимагало чимало грошей, тому що хотілося купувати цікаві й різноманітні матеріали. І я вимагала й вимагала дедалі більше. Я розоряла батьків, але ми знайшли вихід — я стала дарувати свої вироби на дні народження родичів.

Потім я надивилася картинок про Японію і старих японських фільмів. Краса цієї країни мене вразила. Я вивчала все, що мало відношення до японського мистецтва: мультфільми, серіали, книжки та статті. Постійно знаходила в Інтернеті щось новеньке.

І я захопилася японською вишивкою. Вона здалася мені простою і легкою. Від неї віє благородством, акуратністю.

Наразі я вишила в будинку все, що тільки дозволили. А бабуся, дивлячись на японські візерунки, взялася і навчила мене вишивати хрестиком і гладдю. Тому тепер я добре розбираюся і в вишиванні.

Отже, моє хобі приносить мені масу користі. Друзі поважають мене, і мені цікаво розмовляти з ними про рукоділля. Вони кажуть, що я незвичайна людина, адже в мене є захопливе хобі. А мама каже, що мої вміння дадуть мені можливість самій заробляти гроші.

Дивіться також:

Твір «Моє хобі»

Твір «Моя улюблена гра»

Розповідь про улюблену іграшку

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>