Твір на тему «Рідна земля»

Рідна земля і в жмені мила

Рідна земля

Всі ми з’являємося на світ у певний час і в певному місці. І, на мій погляд, все це не випадково. Нам не дано право вибору, де ми народимося та в якій сім’ї. Всім цим розпоряджається наша доля. Але нам дано право розпоряджатися всім тим, що нам дають батьки, тим, що нам дарує рідна земля.

Все своє життя ми прагнемо душею до землі, на якій ми народилися. Тільки тут наше серце знаходить заспокоєння. Сьогодні всі прагнуть покинути рідні місця, всі шукають кращого життя там, де нас немає. Але серце кожної такої людини все одно залишається в рідних краях.

«Рідна земля і в жмені мила», – говорить народна мудрість. Неможливо забути рідні місця, неможливо викреслити з минулого ті яскраві й неповторні моменти, які трапилися з нами на рідній землі. Тут ми зробили свій перший крок, сказали перше слово. Саме тут ми вперше закохалися, тут відбулися перші поразки, за якими слідували перемоги. На мою думку, будь-яка людина, що позбавлена можливості перебувати на батьківщині, всією душею прагне побувати там ще хоча б раз.

Там, де ми народилися, там наша рідна земля, наше коріння. Колись у минулому наші діди та прадіди віддавали життя, аби мати право жити на цій землі. Цей факт зобов’язує нас, кожного з нас, стояти на її захисті. Саме так ми доводимо свою любов, звання гідних та вірних дітей своєї батьківщини. Ми повинні бути відповідальними за її добробут і процвітання.

Тема рідної землі описана в багатьох творах, оспівана в багатьох піснях. Їхні автори були віддані батьківщині, того місця, де знайшли себе та свій життєвий шлях. Варто лише уявити, скільки повістей, оповідань та віршів складено про землю. Рідна земля для письменника — це джерело сил і натхнення. Саме вона живить його талант і допомагає просуватися вперед.

Як би не йшли справи на рідній землі, ми повинні пам’ятати, що вона у нас одна, і тільки від нас залежить, в якому стані вона буде перебувати. Все, що від нас потрібно — це любити свою землю і виявляти цю любов, починаючи з малого та закінчуючи великим. Нам варто думати про благо рідної землі, про те, як її зберегти, як дати їй сил відновитися. На мій погляд, ми замало робимо на благо рідної землі, думаючи лише про власну вигоду. Але ж все, що нам потрібно, ми маємо, в нас є світло та добро. Головне — нести це світло в свій рідний край, і тоді воно світитиме нам всім!

Подібні твори:

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Рідний край»

Твір-опис рідного краю

Твір на тему «Мій улюблений куточок рідного міста»

Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

Твір на тему «Батьківщина»

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>