Твір-опис картини «Сад моєї матері»

загрузка...

Сад моєї матері

Текст 1

На картині Анатолія Гайдамаки «Сад моєї матері» зображено літню жінку, що дивиться прямо перед собою. Здається, наче вона бачить тебе — такий пронизливий у неї погляд.

На мою думку, сюжет картини є сюрреалістичним. По-перше, сама жінка, яка, виходячи з назви картини, є матір’ю художника, трохи прозора. По-друге, замість звичного нам саду ми бачимо дерева, що начебто зростають корінням догори, та багато-багато яблук, розсипаних по землі. Крім того, різні предмети у так званому саду зображені в русі. Наприклад, у лівій центральній частині картини є відро, з якого наливається в глечик молоко.

У цілому, картина справляє враження нереалістичності та створює мрійливий настрій.

Текст 2

На картині «Сад моєї матері» я бачу жінку похилого віку. Також зображено дерева, які ростуть догори корінням. Жінка одягнена в білу хустку та синю сукню, очима дивиться вдалину.

В лівій частині картини зображено відро, з якого молоко ллється прямо в глечик, також зображено білих півнів, які наче щось клюють. На землі розсипані розкидані яблунею стиглі яблука. По траві розстелені рушники.

В мене ця картина створює мрійливий настрій.Текст 3

Той, хто подивиться на картину А. Гайдамака «Сад моєї матері», може не зрозуміти, що на ній зображено. Проте, якщо придивитися до неї ближче, то можна помітити, що все має свою послідовність і описує певні дії.

На картині видно бабусю, що збирає впалі яблука з дерева, на якому висять дивні речі. Але все ж кожна річ має своє значення! Там є відро молока, що означає наявність корови у хліві, там є соняхи, що символізують працьовитість господарочки. Також ми можемо побачити вишиті рушники, роги для глечиків, у яких печуться пиріжки. Значну увагу привертають також кури, що пасуться у дворі.

Одним словом, старенька дуже працьовита, і схоже, що їй це до вподоби!

Подібні завдання:

Твір-опис картини Катерини Білокур «Богданівські яблука»

Твір-опис за картиною Федора Манайла «Золота осінь»

5 Комментариев “Твір-опис картини «Сад моєї матері»

  1. Татьяна сказал:

    На цій картині я бачу жінку похилого віку.Також зображено дерева , які ростуть до гори корінням. В жінка одягнена в білу хустку та синю сукню , очима дивиться в даль. В лівій частині зображено відро з , якого молоко л’ється прямо в глечик , також зображено білих півнів , які наче щось клюють . На землі розсипані яблука розкидані яблунею. По траві розселені рушники . У мене ця картина створює мрійливий настрій.

    • Шановна Тетяно, дуже гарно складено, дякуємо! Якщо Ви не проти, текст Вашого твору після деякого редагування доданий на сторінку статті (текст 2).

  2. Аноним сказал:

    Той хто подивиться на картину А. Гайдамака “Сад моєї матері”, може не зрозуміти, що на ній зображено. Проте, якщо придивитися до неї по-ближче, то можна помітити, що все має свою послідовність і описує певні дії…

    • Шановний аноніме, ваш твір перенесено на сторінку (текст 3). Якщо бажаєте, вкажіть ваше П.І.Б., що вказати Вас автором. Дякуємо!

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>