Твір-опис картини «Сад моєї матері»

Сад моєї матері

Текст 1

На картині Анатолія Гайдамаки «Сад моєї матері» зображено літню жінку, що дивиться прямо перед собою. Здається, наче вона бачить тебе — такий пронизливий у неї погляд.

На мою думку, сюжет картини є сюрреалістичним. По-перше, сама жінка, яка, виходячи з назви картини, є матір’ю художника, трохи прозора. По-друге, замість звичного нам саду ми бачимо дерева, що начебто зростають корінням догори, та багато-багато яблук, розсипаних по землі. Крім того, різні предмети у так званому саду зображені в русі. Наприклад, у лівій центральній частині картини є відро, з якого наливається в глечик молоко.

У цілому, картина справляє враження нереалістичності та створює мрійливий настрій.

Текст 2

На картині «Сад моєї матері» я бачу жінку похилого віку. Також зображено дерева, які ростуть догори корінням. Жінка одягнена в білу хустку та синю сукню, очима дивиться вдалину.

В лівій частині картини зображено відро, з якого молоко ллється прямо в глечик, також зображено білих півнів, які наче щось клюють. На землі розсипані розкидані яблунею стиглі яблука. По траві розстелені рушники.

В мене ця картина створює мрійливий настрій.

Подібні завдання:

Твір-опис картини Катерини Білокур «Богданівські яблука»

Твір-опис за картиною Федора Манайла «Золота осінь»

2 Комментария “Твір-опис картини «Сад моєї матері»

  1. Татьяна сказал:

    На цій картині я бачу жінку похилого віку.Також зображено дерева , які ростуть до гори корінням. В жінка одягнена в білу хустку та синю сукню , очима дивиться в даль. В лівій частині зображено відро з , якого молоко л’ється прямо в глечик , також зображено білих півнів , які наче щось клюють . На землі розсипані яблука розкидані яблунею. По траві розселені рушники . У мене ця картина створює мрійливий настрій.

    • Шановна Тетяно, дуже гарно складено, дякуємо! Якщо Ви не проти, текст Вашого твору після деякого редагування доданий на сторінку статті (текст 2).

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>