Твір на тему «Сильна людина»

Сильна людина

Сильна духом людина

Коли ми чуємо фразу «сильна людина», наша уява малює нам силача, атлета. Насправді ця фраза має ще один сенс — сила волі, сила духу.

Хто вона — сильна людина?

По-перше, сильна людина — та, хто може, попри всі життєві негаразди, продовжувати шлях вперед, до наміченої мети. Погодьтеся, що це досить важко. Багато людей впадають у відчай, коли щось іде не за планом і кидають почату справу на півдорозі. Сильна людина цього не зробить.

По-друге, у такої людини є не тільки відповідальність перед самим собою, а й перед іншими людьми. Вона не кине нікого в біді, прийде завжди на допомогу. Деякі розуміють такі вчинки, як сентименти, хоча це невірно.

І по-третє, у такої людини є духовна сила, внутрішній стрижень. Вона успішно протистоїть спокусам світу. Вона виступає проти паління, не вживає спиртні напої, не шукає «легких грошей». Всього домагається сама.

Коли говорять про духовну чи внутрішню силу людини, мають на увазі силу її характеру. Сила духу це здатність змусити себе щось робити через «не можу».

Для мене прикладом сильної духом людини є мій дідусь. В молоді роки він отримав серйозну травму й став інвалідом. Ходити дідусь не міг. Лікарі стверджували, що все своє життя він проведе в інвалідному кріслі. Але вийшло інакше. Мій дідусь не здався і почав потихеньку тренувати ноги. Для відновлення здоров’я йому знадобилося десять років.

Зараз мій дідусь абсолютно здоровий. Він працює і займається спортом. Разом з тим, він допомагає і нам — онукам. Він розповідає нам приклади зі свого життя і дає привід для роздумів про те, що значить бути добрим і сильним чоловіком. У вихідні дні ми разом ходимо в походи, під час яких дідусь розповідає нам, як можна знайти їжу в лісі, як розпалити багаття без сірників, де знайти чисту воду та багато іншого.

Я знаю, що якщо потраплю в скрутну ситуацію — я не здамся і буду боротися, доки не доб’юся відмінного результату! Якщо це вдається іншим людям, то і в мене все вийде. Упевнений, що я теж сильна людина!

Інші твори на морально-етичну тему:

Твір на тему «Твоє життя — твій вибір»

Твір на тему «Моральний вибір людини»

Твір на тему «Життєві цінності людини»

Твір «У чому сенс життя людини?»

Твір на тему «Людяність — це…»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>