Твір про снігову бабу

загрузка...

Снігова бабаЯк ми ліпили снігову бабу

Я часто ліпив в дитинстві снігових баб, але одна мені запам’яталася найбільше. Навчався я тоді в четвертому класі. Одного разу, на зимових канікулах, раптом потеплішало, і почався сильний снігопад. Сніг йшов, напевно, всю ніч, і вранці, коли ми вийшли гуляти, то ледве могли пересуватися нашим дитячим майданчиком.

Сніг ліпився просто чудово. Ми ліпили сніжки й кидалися ними один в одного, іноді потрапляючи в дівчат і малюків. І тут дід Михайло, який вийшов погуляти зі своїм маленьким онуком, ймовірно, щоб зайняти нас, запропонував нам зліпити снігову бабу.

Цю ідею підхопило хлопчаків десять, і всі, з ентузіазмом, почали катати першу кулю. Ми вирішили зліпити найбільший сніговик, який ми колись ліпили. І перша куля вийшла великою, як ніколи. Ми встановили її прямо посередині дитячого майданчика та почали катати другу. Її зробили набагато менше, але все одно помістили ми її на першу кулю з великими труднощами. Навіть довелося допомагати нам двірнику, який сказав, що це повинна бути двірничка, щоб йому не було нудно одному прибирати двір, і приніс стару мітлу, щоб ми вправили їй в руки. Ми швидко зліпили третю кулю та почали прикрашати нашу бабу. Руки зробили з гілок, вставивши в одну руку мітлу, а в другу — старе відро, знайдене в смітнику. Очі зробили з монеток, ніс знову з гілки, губи й щоки дівчата намазали помадою. На голову одягли шапку, що незрозуміло звідки взялася, на шию пов’язали шарф, який хтось приніс з дому і був йому не потрібен.

Вийшла дуже велика та гарна снігова баба. Всі почали фотографуватися з нею і відправляти фотографії своїм друзям. Навіть багато дорослих із задоволенням фотографувалися з нею. Вона простояла понад двох місяців і була окрасою нашого майданчика. Ми й досі згадуємо, яку красуню тоді зробили.

Перегляньте також:

Твір на тему «Сніговик»

Твір «Зимові розваги»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір на тему «Сніжинки»

Твір «Витівки зими»

Твори-мініатюри про зиму

Твір-опис зими

Твір «Чарівниця-зима»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>