Твір на тему «Сонце»

загрузка...

Сонце — джерело життя на Землі

Сонце

Багато людей прокидаються з першими променями сонця, особливо в літню пору. Дуже цікаво спостерігати за тим, як воно сходить з-за обрію. Спочатку видно почервоніння неба на обрії. Потім починає з’являтися сонячний диск, який поступово збільшується в розмірах.

Як тільки сонце піднімається високо, його промені починають зігрівати землю. Відразу ж на нього реагують птахи: співаючи свої радісні пісні, вони починають здійснювати польоти. Виповзають зі своїх нічних укриттів комахи. Поступово прокидаються люди: раніше всіх — ті, хто проживає в сільській місцевості або працює на заводі.

Ми дуже небайдуже ставимося до сонця, воно впливає на наш настрій. Але, дивлячись на нього, доводиться заплющувати очі, адже воно дуже яскраве, хоча й здається нам невеликою вогненною кулею.

Отже, завдяки Сонцю існує життя на нашій планеті. Воно зігріває Землю до сприятливої ​​для життя температури. Якщо б воно гріло сильніше, то все б згоріло від спеки, водойми випарувалися, а наша планета перетворилася на суцільну пустелю. Якщо б менше, навпаки, все б замерзло, покрилося товстим шаром льоду, та в нас не було б весни й літа.

Сонце — вогненна зірка

Сонце є вогненною зіркою, навколо якої обертається безліч планет Сонячної системи, в тому числі й наша Земля. Завдяки силам тяжіння, Сонце допомагає нам захиститися від метеоритного дощу та комет.

Ми знаємо, що Сонце дуже велике та володіє практично невичерпною енергією. Люди вже навчилися використовувати її, бо стали замислюватися над тим, що надра Землі стають бідними, коли-небудь не буде вистачати нафти, кам’яного вугілля, газу. Тому вирішили використовувати теплову енергію Сонця.

Зараз вже з’явилися батареї, машини, електростанції, фабрики й заводи, чиї двигуни працюють на основі сонячної енергії. Особливо зручно сонячну енергію застосовувати для опалення приміщень, приготування гарячої води у північних регіонах планети.

Я бажаю, щоб Сонце нам світило завжди, а разом з ним процвітало й все живе на Землі.

Інші твори:

Твір на тему «Світанок»

Твір на тему «Веселка»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Вітер»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>