Твір «Спогади про літо»

Мої спогади про літні канікули

Спогади про літо

Літо — це найрадісніша пора року. Я дуже люблю літні канікули. Це час свободи, тепла та гарного відпочинку. Можна насолоджуватися лагідним сонцем та купатися в теплій воді річки, що знаходиться неподалік від нашого будинку. Можна спостерігати за тим, як поступово згущаються сутінки та допізна читати улюблені книги, уявляючи себе на місці головних персонажів творів. З таких яскравих вражень і складаються спогади про літо.

Кожні канікули для мене по-своєму неповторні. Цього року вони теж не підвели й принесли мені багато веселощів. Багато про що мені хотілося б розповісти. Але найцікавішими стали дні, які я провела в гостях на дачі у моєї подруги Тетяни. Там зібралася дуже весела й дружна компанія — чотири нерозлучні подружки. Ми цікаво й різноманітно проводили час.

Спогади про літо на дачі

Кожен наш день був не схожий на інший. Ми грали в різні ігри, вигадували складні й пізнавальні вікторини. Але літо — це не тільки пора безтурботних розваг. Кожен день ми допомагали Таніній бабусі в городі. В мене добре виходило прополювати грядки з молодою порослю морквини. Це нескладна, але кропітка робота, що вимагає уважності, аби помилково не прорідити морквину замість бур’янів. Дівчата теж старанно працювали: підсапували картопляні грядки, підв’язували яскраво-зелені колючі паростки огірків. Ввечері ми всі разом поливали грядки зі шланга. Це було не складно й дуже весело — ми бавилися, обливаючись прохолодною водою.

Недалеко від дачі било святе джерело, на яке ми з великою радістю ходили щовечора, після того як всі справи були перероблені. Вода в джерелі була дуже холодною, але ми ніби цього не помічали й стрибали туди з великим задоволенням. На зворотному шляху, розігріті в джерелі, ми перекидалися в скошеній траві, бігали наввипередки, рвали польові квіти. Поверталися додому ми дуже задоволені та щасливі. Втомлені, валилися з ніг і швидко засинали. Зі сходом сонця ми піднімалися і бігли гратися на луг.

На жаль, ці чудові дні дуже швидко закінчилися. Але радість в серці від спілкування з улюбленими подругами, від спекотних літніх днів, від теплих оксамитових вечорів залишилася надовго.

Ось такі в мене спогади про літо.

Подібні твори:

Твір «Чим мені запам’яталося літо?»

Твір на тему «Літні канікули»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>