Твір на тему «Справжнє кохання»

загрузка...

Чи існує справжнє кохання?

Чи існує справжнє кохання?Іноді зустрічаєш закохані пари, побачивши яких складається таке враження, що ці дві людини — єдине ціле. Мов половинки, вони ідеально один одного доповнюють та виглядають разом дуже гармонійно. Як правило, з таким єднанням доводиться стикатися в разі перебування двох людей на стадії закоханості, а саме на початку романтичних відносин, що спалахнули між ними.

Однак яке здивування ти відчуваєш, коли дізнаєшся, що пристрасні партнери не вчора познайомилися, а перебувають у законному шлюбі вже кілька років! Як же це пояснити — виникненням тотальної звички, або ж справжнє кохання все-таки існує?

В даному випадку назву можна застосувати будь-яку, зрозуміло одне — любов між цими людьми присутня. Всупереч усім законам природи, їхні взаємини тільки молодіють з часом, а інтерес одного до іншого переживає стадію зростання зі збільшенням числа прожитих разом років. Невже справжнє кохання, тобто вічна щира любов, існує у реальному житті та не є вигадкою письменників любовних романів, мрійливих поетів та творців мелодрам?

Кохання — це щоденна праця

Насправді, любов є колосальним обопільним трудовим процесом. Почуття, яке з самого початку пущене на самоплив, все без залишку витече дуже швидко. Виключно завдяки грамотній ліквідації протікання відбувається зародження в людях вічного почуття любові. Перш за все, воно полягає в утвердженні суті кожної людини, яка є неповторною та знаходиться на даний момент поруч з тобою. Відповідно, важливо прийняти свою половинку такою, якою вона є. Кожна людина має свої недоліки або риси, що викликають в інших роздратування. Потрібно усвідомити, що вона сподобалася тобі в тому числі й завдяки цим рисам, тож треба вчитися приймати її унікальну індивідуальність.

Безсумнівно, справжнє кохання може існувати тільки за наявності взаємності, тому це почуття важливо підтримувати в тандемі. Кращим помічником для цього стають спільні справи та налагодження близького контакту з партнером. Необхідні дотики, погляди очі в очі, спілкування один з одним. Чим частіше партнери знаходяться поруч, тим міцніше емоційний зв’язок між ними.

Таким чином, вічна любов, дійсно, існує. Її рецепт простий, але скористатися ним дано не кожному в цьому житті. Треба вірити в своє щастя та завжди бути готовим до зустрічі з ним. А зустрівши — не розгубити.

Отже, кохання — це не тільки дар Божий, а й щоденна праця.

Що таке нерозділене кохання?

Що таке справжнє кохання?

Які властивості відрізняють справжнє кохання? Воно щире, вірне, глибоке, а головне — завжди взаємне. Не всі в нього вірять, особливо з тих, хто мав досвід нерозділеного кохання.

Дійсно, нерозділене кохання — це дуже сумно, здається, немов сама осінь оселилася всередині тебе. Але треба зрозуміти, що навіть якщо ти любиш людину, а вона тебе — ні, ти можеш просто бути з нею поруч, не висловлюючи свої почуття. Деяким цей варіант здасться важким, але незабаром ця тяжкість почне пропадати. Згодом з’являється почуття смутку. А коли дізнаєшся про те, що твоя кохана людина закохалася, але не в тебе, воно збільшується.

Перше кохання

Найважча ситуація, коли нерозділене твоє перше кохання. Ти запам’ятовуєш все, що відбувалося з тобою під час знаходження поруч з обожнюваною людиною, спілкування з нею та починаєш шукати альтернативу в інших людях, що є помилкою.

Любов буває різна, до кожної людини окремо. Вона не буває однаковою та не залежить від нашої волі. «Серцю не накажеш», – говорить народна мудрість. Коли любов приходить, ти розумієш це, адже відчуваєш її всім серцем. Хоча іноді її можна сплутати з чимось іншим, наприклад, з потягом до тієї чи іншої людини.

Отже, кохання — це почуття, під яке не знайдеш опис, адже воно унікальне, тобто в кожного своє. Перше кохання завжди незбагненне та незвичне. З часом воно проходить, але не забувається ніколи.Така різна любов

Кажуть, що любові всі віки покірні. Дійсно, це правдива фраза. В дитинстві виникає любов до своєї іграшки, чи то ведмедик або інша м’яка іграшка. Ми починаємо тягатися з нею по всьому будинку, всюди, не кидаємо її, притискаємо до себе та бережемо.

Нещодавно я почула таку історію. Маленька дівчинка втратила в аеропорті свою улюблену іграшку. Вона дуже сильно сумувала за нею, доки її батьки не повідомили про це в соціальних мережах і не попросили про допомогу. Через недовгий час іграшку знайшли та повернули дівчинці, її радощам не було меж.

Це був лише невеличкий приклад. Так само відбувається і з тваринами, вони теж здатні любити.

Що таке справжнє кохання?

Життєва ситуація: дівчина тікає з дому до свого хлопця. Можливо, це закоханість, пристрасть. Але точно не має нічого спільного зі справжнім коханням. Взагалі, поспішних рішень краще не приймати, адже найчастіше це буває великою помилкою та нічим хорошим не закінчується. Краще спокійно сидіти вдома й ходити на побачення, ніж бігти за першим зустрічним, а потім відчувати розчарування. Те ж саме стосується хлопців. Повірте, дівчат багато й вони різні, заради однієї з мільйона не обов’язково робити все, щоб завоювати її серце.

Буває і велика сором’язливість, коли, начебто, й подобається тобі дівчина, все в ній чудово та тягне до неї. Портфель її носиш, даруєш квіти й інше, а вона тільки червоніє та оченятами блимає… Але це іноді означає, що й ти цій дівчині зовсім не байдужий. Тож варто зробити перший крок, щоб не мучити себе сумнівами, навіть якщо й виявиться, що тебе ця дівчина чи хлопець по-справжньому не любить. Кожен закоханий жадає взаємності, тому така ситуація може викликати депресію. Але з часом вона пройде, як і закоханість…

Інша річ, справжнє кохання. На відміну від швидкоплинних стосунків, це глибоке почуття проносять у серці крізь довгі роки. Справжнє взаємне кохання — велике щастя, яке є основою тривалого гармонійного подружнього життя. Як розпізнати його, щоб не упустити? Не мені давати вам поради. Ви самі відчуєте й зрозумієте, коли вас наздожене справжнє кохання. Головне — вірити своєму серцю.Подібні твори:

Твір на тему «Любов»

Твір на тему «Що таке любов?»

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Щастя»

Твір на тему «Любов до матері»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>