Твір «Моя старша сестра»

Опис зовнішності моєї старшої сестри

Моя старша сестра

В мене є старша сестра. Її звати Дарина. Їй вже сімнадцять років. Цього року вона закінчує школу та збирається вступати до вишу.

Моя сестра — дуже вродлива дівчина. У неї великі сірі очі, акуратний носик і високий лоб, що є ознакою неабиякого розуму людини. Обличчя Дарини обрамляють густі прямі брови темного кольору. Коли сестра посміхається, стає видно її бездоганно рівні білі зуби. З такою чарівною голлівудською посмішкою з неї б вийшла чудова модель для реклами зубної пасти.

Дарина має довге каштанове волосся, яке від природи в’ється в дуже красиві локони. Їй дуже личать високі укладки, що відкривають витончену шию.

Моя старша сестра високого зросту — вище нашої мами, але нижче тата. Вона регулярно займається спортом і відмінно танцює.

Мені дуже подобається спілкуватися з Дариною. Попри різницю у віці, ми з нею дуже дружні. Я багато часу проводжу в її кімнаті. Навіть довіряю їй свої таємниці. Сестра часто дає мені слушні поради та допомагає робити уроки. У школі вона відмінниця, тому їй під силу допомогти мені з будь-якого предмету.

Я дуже рада, що у мене є така гарна старша сестра. Вона в мене розумниця та красуня!

Інші твори:

Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Твір-опис зовнішності хлопчика

Твір-опис, розповідь про брата, 4-5-6 клас

Твір, есе «Людина, на яку я хочу бути схожим»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>