Твір на тему «Суспільство, в якому я хочу жити»

загрузка...

Суспільство моєї мрії

Суспільство, в якому я хочу жити

Я хочу жити у соціально орієнтованому суспільстві, в якому права та свободи людини на першому місці. На жаль, наше сучасне суспільство є таким лише номінально. Так, у нас є Конституція, однак багато законів фактично не працюють. Є керівництво країни — Президент та Уряд держави. Однак вони піклуються про своїх громадян лише формально, створюючи видимість турботи. Судова система підконтрольна владі, засоби масової інформації — теж.

Я хочу, щоб все було навпаки. Мрію жити в розвиненій, демократичній державі та пишатися своєю країною…

Що ж потрібно для цього? Перш за все, чесна влада та, як наслідок, відсутність корупції. По-друге, компетентність і професіоналізм високопосадових осіб — працівників Уряду, міністерств, місцевих керівників. Треба створити умови для реального зростання економіки та покращення рівня життя громадян.

На жаль, наше сучасне суспільство є відбитком тих проблем, які існують у керівництві країни. Все вирішують гроші, думки про них посідають головне місце в головах та душах людей…

У суспільстві, в якому я хочу жити, все інакше. Там поважають і піклуються про старих та інвалідів, чоловіки поводяться як джентльмени по відношенню до жінок, вони не пиячать та не лихословлять. Жінки не бояться народжувати дітей, адже знають, що їхні права захищені державою. Якщо в родині чоловік працює, то він може бути впевнений, що зможе забезпечити майбутнє своєї сім’ї.

У суспільстві моєї мрії людство дбає про довкілля, охороняє природу від забруднення та береже флору й фауну нашої планети. Рослинам і тваринам не загрожує знищення, адже людська діяльність не завдає їм шкоди.

Гарним прикладом ідеального суспільства є проєкт «Венера», розроблений соціальним інженером Жаком Фреско. Цей проєкт передбачає будівництво нового міста й інфраструктури країни. Однак ідея Фреско потребує багато капіталовкладень, тож проєкт «Венера» досі залишається нереалізованим.

Отже, суспільство, у якому я хочу жити, побудовано на засадах високих соціальних стандартів. Невже мої бажання надмірні й так і залишаться нездійсненною мрією?

Перегляньте також:

Твір на тему «Людина та суспільство»

Твір на тему «Повага до людей»

Міні-твір «Україна майбутнього»

Твір «Майбутнє починається сьогодні»

1 Комментарий “Твір на тему «Суспільство, в якому я хочу жити»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>