Твір на тему «Суспільство, в якому я хочу жити»

Суспільство моєї мрії

Суспільство, в якому я хочу жити

Я хочу жити у соціально-орієнтованому суспільстві, в якому права та свободи людини на першому місці. На жаль, наше сучасне суспільство є таким лише номінально. Так, у нас є Конституція, однак багато законів фактично не працюють. Є керівництво країни — Президент та Уряд держави. Однак вони піклуються про своїх громадян лише формально, створюючи видимість турботи. Судова система підконтрольна владі, засоби масової інформації — теж.

Я хочу, щоб все було навпаки. Мрію жити в розвиненій, демократичній державі та пишатися своєю країною…

Що ж потрібно для цього? Перш за все, чесна влада та, як наслідок, відсутність корупції. По-друге, компетентність і професіоналізм високих посадових осіб — працівників Уряду, міністерств, місцевих керівників. Треба створити умови для реального зростання економіки та покращення рівня життя громадян.

На жаль, наше сучасне суспільство є відбитком тих проблем, які існують у керівництві країни. Все вирішують гроші, думки про них посідають головне місце в головах та душах людей…

У суспільстві моєї мрії все інакше. Там поважають і піклуються про старих та інвалідів, чоловіки поводяться як джентльмени щодо жінок, вони не пиячать та не лихословлять. Жінки не бояться народжувати дітей, адже знають, що їхні права захищено державою. Якщо в родині чоловік працює, то він може бути впевнений, що зможе забезпечити майбутнє своєї сім’ї.

У суспільстві моєї мрії людство дбає про довкілля, охороняє природу від забруднення та береже флору й фауну нашої планети. Рослинам і тваринам не загрожує знищення, адже людська діяльність не приносить їм шкоди.

Суспільство, в якому я хочу жити, побудоване на засадах високих соціальних стандартів. Невже мої побажання надмірні й так і залишаться нездійсненною мрією?..

Дивіться також:

Твір на тему «Людина та суспільство»

Твір на тему «Повага до людей»

Міні-твір «Україна майбутнього»

Твір «Майбутнє починається сьогодні»

1 Комментарий “Твір на тему «Суспільство, в якому я хочу жити»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>