Твір на тему «Мода та стиль»

загрузка...

Мода — поняття мінливе

Мода та стильМода — це популярність, панування деякого смаку або стилю в якійсь певній сфері. Наприклад, у сфері шиття одягу. Мода скороминуща, тобто вона має властивість змінюватися. Сьогодні модні пухові куртки, що світяться смужками. А завтра вже мода змінюється, стають модні стьобані пальта з готичними малюнками та завитками.

Наприклад, в якийсь сезон серед населення популярний класичний стиль в одязі. Білосніжні комірці, строгі обриси костюмів, лискучі чорні спідниці, чіткість та акуратність у всьому! А інший сезон вже уособлює стиль фантазійний або романтичний. І ось вже на вулицях міст масово розвіваються на вітрі широкі спідниці з мереживами та рюшами, прозорі рукави блузок. Погляд зупиняється на розшитих корсетах і відповідних їм вишитих курточках, дивацьких капелюшках, різнокольорових шалях з китицями.

Мода існує повсякденна та святкова. Наприклад, на кожен день модно носити кольорові сорочки. На свято модно одягати короткі чорні сукні з відкритими плечима на тонких бретельках.

Стиль — це дещо інше. Це не мода. Стиль — це певний акцент, образ, який відповідає смаку людини. Стиль виражається в одязі, взутті, меблях, домашній обставі, архітектурі будівель та інших споруд. І ще багато в чому може виражатися стиль. «Стильний» не означає «модний». Хоча як перше, так і друге слово часто говориться як комплімент людині. Наприклад: «Ти такий стильний!»

Сучасна мода та стиль дуже різноманітні. Як і сам світ, вони сповнені маси найцікавіших подій та проявів. Скільки існує зараз стилів тільки в одному дизайні меблів? І тільки визнаних стилів? Десять? П’ятдесят? Мені здається, з усіма стилями та підстилями буде не менше ста!Цей твір також підходить під тему «Сучасна мода».

Дивіться також:

Твір на тему «Краса врятує світ»

Твір про скромність

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>