Твір «Сім’я в сучасному суспільстві»

загрузка...

Чи потрібна сучасній людині сім’я?

Сім'я в сучасному суспільстві

Я вважаю, що сім’я повинна бути найважливішою метою в житті кожної людини. Адже що таке сім’я? Це осередок суспільства. Крім того, це сукупність рідних і близьких людей, що живуть під одним дахом. Але зазначені визначення — лише зовнішній прояв поняття сім’ї. Набагато важливіше його внутрішній зміст. Це відносини між членами родини, що ґрунтуються на почутті любові, взаємоповазі та безкорисливості. Тому, як і в минулі часи, сім’я в сучасному суспільстві так само потрібна.

На мою думку, сьогодні, як і раніше, для кожної людини її сім’я — найвища цінність і найбільше багатство. Її не замінить ніщо, бо у світі немає нічого важливішого та дорожчого. Якщо у нас є сім’я, в особі її членів ми маємо відданих друзів, які ніколи не зрадять, не відмовляться, завжди підтримають і допоможуть у скрутну хвилину.

Звичайно, іноді у сучасних людей бувають сімейні проблеми, члени сім’ї сваряться. Буває і так, що сім’я розпадається, чоловік і дружина розлучаються, ділять дітей та майно. Такі ситуації дуже складно пережити. Деякі люди під силою життєвих обставин на тривалий час впадають у депресію. Тому свою сім’ю потрібно берегти, адже у кожного вона одна. Принаймні, має бути одна — справжня, щаслива.

Роль і значення сім’ї в сучасному суспільстві

У сучасному суспільстві багато молодих людей вибирають неофіційне співжиття з партнером. Вони вважають за краще для себе неофіційний шлюб, тобто без державного оформлення відносин. На мою думку, такий шлюб не є надійним. Я переконана: діти повинні народжуватися в офіційному шлюбі.

В мене є повноцінна сім’я, тобто батьки, тому я вважаю своє дитинство щасливим. Наші відносини побудовані на взаємній любові та довірі. Сподіваюся, в майбутньому я зможу віддячити батькам за турботу, доброту та тепло, які вони мені дарують.Отже, важко перебільшити роль сім’ї та те значення, яке вона відіграє в сучасному суспільстві. Це найголовніше для кожної людини.

Подібні твори:

Твір «Моя сім’я — найбільший скарб»

Твір «Моя сім’я — найбільша цінність»

Сім’я в житті людини

Твір «Що таке сім’я?»

Твір про сім’ю

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>