Твір на тему «Професія майстер татуажу»

Моя майбутня професія — тату-майстер

Тату-майстер

Минуло вже два роки з того часу, як я визначилася з майбутньою професією. Зараз мені п’ятнадцять і я точно знаю, що хочу стати тату майстром. Це модна нині професія, яка дає можливість виявляти свою фантазію і робити людей гарними та щасливими. Оскільки я по натурі творча особистість і при цьому мені подобається спілкуватися з різними людьми, мій вибір — робота майстром татуажу.

Коли я повідомила про своє бажання і плани на майбутнє працевлаштування маму, вона сприйняла почуте в багнети. Мама — типова радянська людина з консервативними поглядами, тому все неформальне, що не відповідає її традиційним стереотипам мислення, вважає ворожим і шкідливим. В її розумінні, татуювання асоціюються з кримінальним світом, через що викликають крайнє неприйняття. Я пояснила мамі, що планую не тільки робити татуювання, але і наносити жінкам перманентний макіяж очей, губ, брів. Але вона все одно сказала, що я не виправдала її очікувань. У маминому поданні, я повинна стати лікарем, юристом або бухгалтером … Я спробувала переконати найріднішу мені людину в тому, що професія майстра татуажу, як і лікаря, покликана допомогти людям. Крім того, вона привносить в світ красу і дарує відчуття гармонії зі своїм тілом. Ця робота дозволить мені розкрити свій творчий потенціал і забезпечить гідним заробітком. Необов’язково працювати в салонах, я зможу приймати клієнтів і у себе вдома.

Коли я вичерпала всі свої доводи, то просто сказала мамі, що це моє життя і мені самій вирішувати, як ним розпоряджатися. Якщо я вирішила стати тату майстром, то так тому і бути. Мама попросила мене почекати до закінчення одинадцяти класів і тоді робити вибір. У наш діалог втрутилася моя тітка, мамина сестра. Вона сказала, що я зможу закінчити курси татуажу на літніх канікулах, після досягнення шістнадцятиріччя. Я погодилась. Мама і тітка сподіваються, що моє захоплення несерйозне, і на той час я передумаю. Але вони помиляються — я твердо впевнена у своєму виборі майбутньої професії.

Подібні твори:

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — економіст»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Твір на тему «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір «Моя майбутня професія — програміст»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>