Твір «Ким бути?»

загрузка...

Ким бути? Професіоналом у своїй справіКим я хочу стати в майбутньому?

Рано чи пізно ми всі починаємо замислюватися над своїм майбутнім — ким бути. Плекаємо мрії, ставимо якісь цілі, намагаємося їх досягти… І навіть якщо наші плани не завжди досяжні, все одно ми отримуємо досвід, розвиваємося як особистість.

Питання, ким я хочу стати в майбутньому, з деяких пір хвилює й мене. І воно виявилося непростим. Часто чую його від батьків або просто знайомих, які прагнуть допомогти мені у пошуках свого «я». Чого зазвичай хочуть люди? Зробити кар’єру, заробити багато грошей, досягти влади або слави…

Моїх амбіцій недостатньо для того, щоб мріяти, скажімо, про владу. Я ніколи не заздрив політикам. У них нелегке життя: потрібно поступатися своїми принципами на догоду вимогам соратників. Відомі політичні діячі не вільні. В їхньому житті оселився страх. Вони не можуть пройтися вулицями без охорони, боячись розплати за свої дії або бездіяльність. Настільки ж позбавлені свободи й публічні люди, які досягли популярності або слави. Важко жити під прицілом фотокамер, побоюватися за кожен невірний крок, що може стати надбанням натовпу.

Чи хочу я стати мільйонером? Про легкі гроші, звичайно ж, не може бути й мови. Батько казав якось, що власники таких багатств не вміють їх цінувати. Часто впадають у крайнощі, швидко спускаючи свої мільйони на непотрібні речі й розваги. І самі при цьому деградують, втрачаючи людське обличчя. Так, я хочу отримати освіту, знайти гідне заняття і своєю працею заробити кошти, достатні для безбідного життя моєї сім’ї. Але ким стати за професією — поки що не вирішив.

Мої міркування на тему «Ким бути за професією в майбутньому?»

Останнім часом я багато розмірковую про своє майбутнє. Ким я хочу стати за професією, про що мрію?

По-перше, я мрію допомагати батькам, зробивши їхнє життя більш спокійним і забезпеченим. По-друге, було б непогано, щоб моя робота була не тільки престижною і прибутковою, але ще й улюбленою. Що може бути гірше недільного вечора, коли з жахом очікуєш понеділка! Адже потрібно йти на тортури, які звуть постійним місцем роботи. Вже краще бути двірником, але радіти кожній хвилині, проведеній на свіжому повітрі.

Знайти себе в чомусь виявляється справою непростою. Я, наприклад, поки не знаю, в чому моє покликання, і де мої таланти будуть потрібніші за все. Але ось в одному я впевнений твердо: в житті все відбувається набагато складніше, ніж у мріях. Можна наскладати грандіозних планів, а в результаті залишитися ні з чим. Але, на мою думку, яких би висот ти не досяг, в яку б прірву не скинула тебе доля, завжди потрібно залишатися людиною.

Я не вірю в переселення душ і мене не жахає перспектива «народитися баобабом», але «пристойною людиною» намагаюся бути. Хочу, щоб в моєму оточенні були друзі, а не підлабузники, хочу, щоб мене заслужено поважали, а не підлабузнювалися. Хочу, щоб мої батьки мною пишалися. Це і є, як на мене, життя гідної людини. А нею я обов’язково стану, адже це цілком і повністю в моїх руках.

Інші твори на цю тему:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Яку професію обрати?»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

7 Комментариев “Твір «Ким бути?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>