Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Бухгалтер — моя майбутня професіяУ виборі професії я, напевно, зупинюся на бухгалтерській роботі. У нас це сімейне, адже бухгалтером у великій фірмі оптової торгівлі працює моя матуся. Вона вже двадцять років займається обліком.

Назва «бухгалтер» німецького походження і дослівно означає «той, хто тримає книгу». Тож, людина даної професії веде книги обліку. Це облік майна підприємства, господарських зобов’язань. Бухгалтер збирає, реєструє і систематизує інформацію про капітал компанії. За своєчасною сплатою податків державі теж стежить бухгалтер. Загалом, це людина, яка контролює фінансовий стан підприємства, організації чи установи.

Як і моя мати, я закінчу університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит». І буду працювати в якійсь комерційній фірмі. Мама займається питаннями капіталу підприємства, яке торгує оптом сільськогосподарською продукцією. Тобто, у великих обсягах продає картоплю, моркву, ріпу, капусту тощо. А мені було б цікаво працювати в фірмі з продажу або виробництва іграшок. Я добре розбираюся в різних іграшках: м’яких, розвиваючих, спортивних та інших. Думаю, змогла б зрозуміти і правильно визначити для підприємства, яка угода в цій сфері вигідна, а яка — ні.

Потроху я придивляюся до роботи бухгалтера. Краще, напевно, я влаштуюся на роботу в фірму середніх розмірів або навіть в маленьку. Я організовуватиму роботу з клієнтами фірми, домовлятимуся з партнерами. Можливо, я коли-небудь стану й керівником у своїй сфері, тобто головним бухгалтером.

Бухгалтер — це, звичайно, охайна, привчена до точності, пунктуальна людина. У чомусь її навіть допитливою можна назвати, адже їй доводиться постійно стежити за змінами в законодавстві. Змінюються правила подачі звітів, запроваджують нові форми звітності, приймають нові закони, інструкції. Помилка бухгалтера може коштувати підприємству грошей, причому чималих. Тому висока кваліфікація в цій професії — перша вимога.

Дивіться також:

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір на тему «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір на тему «Моя майбутня професія — будівельник»

Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Твір «Моя майбутня професія — водій»

Твір «Моя майбутня професія — військовий»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>