Твір «Моя сім’я — найбільша цінність»

загрузка...

Для мене найвища цінність — моя сім’я

Моя сім'я — найбільша цінність

Сім’я — це найголовніше, що є в житті кожної людини. Саме в родині ми вчимося любити, розуміти один одного, піклуватися про близьких, прощати образи, поважати старших. Рідні люди люблять нас не за щось, а просто так, за те, що ми є. Звичайно, все вищевказане я можу сказати про свою родину. Ось чому я вважаю, что моя сім’я — найбільша цінність. Чзавжди нададуть підтримку у важку хвилину, допоможуть словом і ділом. Найрідніші люди обов’язково порадіють твоїм успіхам і здобуткам та навіть розділять з тобою гіркоту невдач. Я вважаю, що кожній людині потрібно знати, що вона не одна в цьому світі.

Я безмежно щаслива, що у мене є справжня сім’я та мені дуже хочеться розповісти про своїх близьких. Мої рідні завжди готові надати допомогу. Бабуся і мама дають мудрі поради, а дядько Артем допомагає мені робити уроки.

Будь-яка сім’я повинна мати традиції, які дбайливо зберігаються усіма поколіннями. В нашій сім’ї, наприклад, є традиція збиратися ввечері за столом, але не тільки для того, щоб повечеряти, а поділитися один з одним, як пройшов день. На мою думку, це дуже важливо, адже сучасні люди так мало спілкуються.

Моя сім’я — найбільша цінність у моєму житті. Немає нікого й нічого дорожчого за найрідніших людей!Подібні твори:

Твір «Моя сім’я — найбільший скарб»

Твір про сім’ю

Сім’я в житті людини

Твір «Моя дружна сім’я»

Твір «Моя сім’я — моя фортеця»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>