Твір-розповідь «Мої плани на літні канікули»

Незабаром настане літо. Наша вчителька дала завдання написати твір на тему «Мої плани на літні канікули». Я сів писати свою розповідь і вперше в цьому році задумався про те, як я хотів би провести літні канікули. Думок і бажань було багато. Я став їх записувати та ось що з цього вийшло.

Мої плани на літо пов'язані з моремВлітку я хочу поїхати відпочивати на море. Там, як завжди, буде багато людей. Ми з мамою і братом будемо купатися в теплій воді та засмагати на сонці. Я дуже люблю проводити час на пляжі: грати в волейбол, зариватися в пісок, знаходити цікаві відшліфовані камінці або просто бігати вздовж берега. Коли з моря дме вітер, піднімаються невеликі хвилі. Нам з братом подобається перестрибувати через них. Це дуже весело. А якщо хвиля висока, ми пірнаємо під неї, щоб вона не накрила нас з головою. У минулому році я навчився добре плавати й пірнати, тож, думаю, мама хвилюватиметься вже менше.

Коли до нас в гості приїде дядько, ми поїдемо на ставок і будемо там рибалити. Мене навчив цього дідусь. Сподіваюся, я зможу наловити багато різних риб. Якщо пощастить зловити велику рибину, я сфотографуюсь з нею на пам’ять і викладу фотографію на своїй сторінці в соціальній мережі.

В цьому році мені подарували планшет. Коли є вільний час, я граю на ньому в різні комп’ютерні ігри. Два дні тому я завантажив чотири нові гри та буду грати в них на літніх канікулах.

У школі нам дали список творів зарубіжної літератури, який треба прочитати за літо. Щоб встигнути це зробити, я буду кожен день читати по кілька десятків сторінок. Також я планую продовжувати відвідувати курси англійської мови й тренування з боксу. Як мені повідомили, ці заняття проводитимуться все літо.

Якщо в нашій школі буде працювати літній оздоровчий табір, я буду туди ходити. У минулому році ми всією групою відвідували різні екскурсії та виставки. Сподіваюся, в цьому році в таборі теж буде цікаво.

Що ще я збираюся робити влітку? Гуляти у дворі з друзями, кататися на велосипеді, ходити в кіно. Зазвичай ми з мамою і братом щомісяця вибираємося погуляти по центру міста. Обов’язково заходимо в кафе і їмо морозиво. Часто гуляємо в парку, який знаходиться в сусідньому районі. Мама сказала, що за час канікул ми побуваємо в цирку, музеї, театрі. А якщо їй на роботі дадуть оплачувану відпустку, то вирушимо на відпочинок в гори — до Криму чи Карпат.

Дивіться також:

Твір «За що я люблю канікули?»

Твір, розповідь «Як я проведу літні канікули»

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>