Твір на тему «Аквапарк»

Наш похід до аквапарку

Аквапарк

Влітку в мене був день народження, і батьки вирішили відсвяткувати його в аквапарку. Ми поїхали туди всією сім’єю, обрали спеціально п’ятницю, бо відвідувачів у цей день трошки менше, ніж у вихідні дні. Спочатку мені ця ідея здалася не дуже привабливою і цікавою, я вважав, що ми підемо до кафе та всі разом посидимо там. Як я помилявся!

Величезна територія, яка відведена під аквапарк, умовно розділена на дві різні зони — дитячу та дорослу. У кожній з них різні розважальні атракціони. Так, у дитячій був хвильовий басейн, в якому за спеціальним розкладом з’являються хвилі. Також в цьому басейні є штучні річки з течіями й завихреннями, по них дуже здорово плисти, сидячи в спеціальному яскравому колі. Після катання на колі моєї молодшої сестри ми всі разом відправилися до «дорослої частини» аквапарку. А там, виявляється, і кафе, і сауна, і суші-бари. Мрія моя збулася, в кафе ми все ж посиділи й відзначили мій день народження, там були дуже смачні фруктові коктейлі та морозиво. Тато стояв під водоспадом і пив коктейль з трубочки, ми зробили дуже багато знімків, щоб потім, вже сидячи вдома на дивані, згадувати весь цей день у подробицях.

Мамі зробили легкий масаж, причому вона в цей час просто напівлежала в дуже зручному кріслі прямо біля басейну.

Потім ми пішли своєю дружною компанією, звичайно ж, на гірки, тут їх велика різноманітність і кількість. Першовідкривачем став, природно, тато. Він виліз на дуже високу гору, ліг на спину, склав руки та просто злетів вниз з криком «ура». Тато у нас, взагалі, жартівник по життю, але коли він був уже внизу, ми запитали: «Навіщо так кричати?» Він відповів: «Від страху». Ми не зважилися повторити його маршрут і з’їхали з меншої гірки прямо в колі, було дуже здорово. Враження просто приголомшливі, особливо коли в кінці гірки ти потрапляєш у воронку, а потім летиш до води басейну. Все б нічого, але підйом на всі ці атракціони досить довгий, з чергами, зате потім за якісь секунди ти вже знов опиняєшся у воді.

При вході до аквапарку нам видали різнокольорові браслети, які ми наділи на зап’ястя. З їхньою допомогою можна відкрити й закрити шафки, де ми залишили свій одяг. У браслетах вмонтовані датчики часу нашого перебування на території комплексу та для оплати різних послуг: купівлі їжі, напоїв, перегляду фільмів. Після того, як ми провели весь день в аквапарку, нам потрібно було підійти до спеціального термінала, де було вказано, скільки ще потрібно заплатити за всі наші задоволення. Дуже сподобалося обслуговування, адже ми, як новачки, багато чого не знали. Нам із задоволенням все розповіли й пояснили, куди та як пройти.

Цей день відвідування аквапарку був моїм найкращим днем літа.

Подібні твори:

Твір на тему «День народження»

Твір на тему «День літніх канікул»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>