Твір на тему «Добро та зло»

загрузка...

Що таке добро та зло?Як добро може перемогти зло?

З самого народження ми всі знайомі з поняттям «добра». Тепло маминих рук, турбота, ласкаві слова й пісеньки, казки, прочитані на ніч, бабусині млинці, пиріжки та багато іншого — це і є початок добра для кожної людини. Поміркуємо, як добро може перемогти зло.

Про добро завжди говорять, що воно світле, тепле, ніжне. Зло — це антонім добра, тобто тьма — це темне, холодне, грубе, черстве. Зло завжди викликає огиду й інші неприємні емоції, воно ранить людину та заподіює їй душевний біль. І навпаки, добро — це почуття, які викликають радість в серцях і посмішку на обличчях людей.

Добро приносить щастя і не завдає нікому шкоди, збитку, болю, страждань. Це коли ми щось робимо приємне та нічого не вимагаємо натомість.

Добро можна порівняти зі шматочком щастя, яке у кожного своє. У всіх людей своє розуміння добра. Адже добра людина — не та, хто вміє робити добро, а та, хто не вміє робити зло.

Хтось запитав: «Чи правильно кажуть, що за зло треба платити добром?» І отримав відповідь: «А чому ж тоді платити за добро? За зло треба платити по справедливості, а за добро — добром».

Як добро може перемогти зло? Через віру в Бога. Віряни розуміють, що Господь посилає нам ті випробування, які ми здатні подужати й подолати. Головне — залишитися людиною, що є незломленою перед обставинами та спокусами; не дозволити собі впасти в гріх, бо гріх — це і є найбільше зло.

На противагу злу, добро — це таке диво, на якому тримається весь наш світ, адже якби не було добра, то не було б і квітучого світу на землі, міцної дружби, радості та всього того, чим кожен з нас дорожить.

Дивіться також:

Твір на тему «Добро і зло в сучасному світі»

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Твір на тему «Добрі вчинки»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>