Твір на тему «Добро»

загрузка...

Що таке добро?

Твір на тему «Добро»

Існують поняття: добра справа, взаємовиручка, розуміння, підтримка. Всі вони пов’язані із загальним змістом добра, яке у всіх різне. Для кожної людини добро має свій образ. Але з чим згоден будь-хто, так це з тим, що його не може не бути. У житті кожної людини воно є. Кажучи про це поняття, кожен наводить свої аргументи.

Отже, що ж таке добро для мене? Це світле почуття, яке приносить радість і викликає усмішку, завмирання серця або, навпаки, сильний стукіт його.

У всіх моїх друзів визначення добра різниться. Деякі з них вважають, що добро проявляється в захисті слабких, у тому, щоб допомагати людям. Також треба казати тільки правду, не обманюючи близьких. Інші визнають добром служіння країні. Треті — своїй сім’ї, коли вона щаслива. Якщо жити за правилами, не підводити в складній ситуації, допомагати безкорисливо, просто так, навіть якщо ніхто не просить — це і є добро, вважають треті.

Я вкладаю в поняття добра навіть найдрібніший прояв уваги зі свого боку. Так, наприклад, добром для мене буде проста посмішка незнайомій людини, перехожому, допомога старенькій, пояснення, як пройти до потрібного місця. Вчинок, приємний і корисний у даний момент і в даній ситуації, здійснений без зусиль, несподівано, — найкращий для мене.

Добро в житті людини

Добро приємно для всіх. І все, що з ним пов’язано — теж. Недаремно український фольклор містить безліч прислів’їв і приказок на цю тему. Добре слово й кішці приємно, добрими справами світ славиться тощо.

Як відомо, фольклор — це століттями накопичена мудрість народу. Всі письменники-класики зверталися до цієї теми в своїх творах, розуміючи її кожен по-своєму. Добром вони вважали любов — в широкому сенсі цього слова: до Батьківщини, природи, народу, до мистецтва та музики.

Існує також думка, що добро — це відсутність зла. Іншими словами, будь-яку справу, що не несе зло, можна вважати доброю.

Отже, добро — це категорія філософська. Розмірковувати про нього можна багато, але так і не прийти до точної відповіді на питання про те, що ж це таке. Можу сказати тільки, що я намагаюся робити добро всім: і знайомим, і незнайомим, і людям, і тваринам, і навіть рослинам. Адже воно повертається, і так приємно, коли тобі відповідають тим же.

Добро та добрі вчинки

Добро вважають проявом моральності. Я погоджуся з цим висловлюванням. Додам лише, що безкорисливо вчинена добра справа прикрашає людину більше, ніж найласкавіші слова.Здійснювати добрі вчинки не так просто, як здається. Адже в цьому випадку потрібно думати не про себе, а про інших, ставити їхні інтереси вище своїх.

Потрібно вміти бачити тих, хто потребує допомоги. Це досить складно в швидкому сучасному світі. Але іноді простого слова, посмішки, навіть погляду буває достатньо, щоб людина відчула моральну підтримку, якої їй не вистачало.

Я часто розмірковую про те, що таке добро, і прийшла до висновку, що це позитивні вчинки людини. Це ті дії, які покликані зробити іншому приємне, підбадьорити й підтримати, поліпшити настрій та життя в цілому.Подібні твори:

Твір на тему «Добро та зло»

Твір на тему «Добро і зло в сучасному світі»

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Твір на тему «Добрі вчинки»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>