Твір на тему «Здоров’я»

загрузка...

Здоров’я людини в її руках

Здоров'я людини в її руках

Здоров’я — це найцінніше, що ми маємо. Коли у нас нічого не болить і нас ніщо не турбує, ми готові до здійснення якихось справ і раді спілкуванню. В іншому випадку ми не можемо ні на чому зосередитися та не отримуємо задоволення від життя. Кажуть, що здоров’я людини — в її руках. Поміркуймо на цю тему.

Всім відомо, що здоров’я треба берегти з дитинства. Адже запобігати захворюванням простіше й дешевше, ніж лікувати його. Наприклад, читання вночі або в неправильній позі, тривале сидіння перед комп’ютером або телевізором впливає на наш зір. Так, зараз століття інноваційних технологій і відмовитися від гаджетів неможливо. Але потрібно старатися скоротити до мінімуму їхнє використання. Наразі ми молоді й не знаємо, що таке сліпота, але життя швидкоплинне і, можливо, вже незабаром можуть виникнути наслідки неправильного способу життя.

Саме слово здоров’я ми використовуємо досить часто. Наприклад, при зустрічах, коли говоримо «здрастуйте», або ж коли людина чхає: «Будьте здорові!». Кожна людина повинна дбати про своє здоров’я, щоб прожити максимально довго у доброму здоров’ї. Загальновідомий факт, що здоров’я залежить від багатьох факторів: спадковість, стан навколишнього середовища, рівень охорони здоров’я. Але найбільше на нього впливає наш спосіб життя.

Від чого залежить здоров’я людини?

Здоров’я — найбільша цінність, яку ми отримали від природи. Ми повинні робити все задля його збереження.Однією з найпоширеніших проблем, які призводять до погіршення здоров’я, є надлишкова й недостатня вага. У перших людей є висока ймовірність захворіти на цукровий діабет, артрит, можуть виникнути серцево-судинні захворювання. Другим складно справлятися з інфекціями. Для того щоб забезпечити собі міцне здоров’я, потрібно стежити за своїм харчуванням. У харчовому раціоні у достатній кількості повинні бути присутніми овочі та фрукти. Важливо виключити різну швидку й шкідливу їжу, таку як чипси, сухарики, піци та харчові продукти з МакДональдза. Слід вести активний спосіб життя. Ніхто не говорить про світові рекорди та скажені тренування щодня. Можна займатися танцями, різними видами спорту, відвідувати фітнес-клуби або ж просто робити зарядку вранці. Слід обрати заняття, яке підходить саме вам, та почати займатися.

На наше здоров’я впливають шкідливі звички. Хтось любить випивати та не уявляє свого життя без пляшки пива, а для когось абсолютно нормально викурити вісім-десять сигарет на день. Все це значно погіршує здоров’я людини та, як наслідок, суттєво скорочує її життя.

Отже, здоров’я — це безцінний дар, який ми зобов’язані підтримувати, якщо хочемо прожити гідне життя та поняньчитися з онуками й правнуками. Бути здоровим сьогодні нескладно, потрібно лише дотримуватися вищевказаних правил. А ще завжди треба пам’ятати: наше здоров’я — в наших руках!

Читайте також:

Твір на тему «Здоровий спосіб життя»

Калорії: поняття, сутність та роль у підтриманні здоров’я людини

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>