Твір на тему «Зоопарк»

ЗоопаркПохід до зоопарку

Ранній ранок недільного дня. Ще тільки перші, боязкі промінчики сонечка пруться крізь нещільно запнуті штори вікна, а я вже на ногах та відчайдушно термошу за плечі сонну маму, щоб швидко прокинулася й виконала свою вчорашню обіцянку — відвела мене до міського зоопарку.

Ми примчали так рано, що ще півгодини стирчали біля воріт в очікуванні відкриття зоопарку для відвідувачів. Коротаючи час, ми намагалися вгадувати, кому належать ті чи інші голоси тварин, які безперестанку доносилися до наших вух з-за огорожі.

Нарешті, у самого входу нас зустрічає веселою метушнею в кам’янистих скелях ведмежий молодняк. Волохаті шоколадні ведмедики вертко перекидаються, сплітаючись один з одним, смішно бурмочучи та повискуючи. Ми довго дивимося на них і не поспішаючи рухаємося далі, адже у нас попереду весь день.

Нещодавно народжене слоненя доброзичливо киває нам лобатою головою та лоскоче кінчиком цікавого хоботка мою долоньку в пошуках чогось смачненького. Звичайно, я дістаю з пакета найбільше стигле яблуко й пригощаю їм малюка. Смугасті зебри з войовничо настороженими ірокезами косять своїми вологими карими очима в бік хлопчаків-двійнят, що шумлять та сперечаються про те, якого кольору ці тварини: білі в чорну смужку або чорні в білу.

Хижаки розвалилися в своїх великих клітинах, ліниво помахуючи кінчиками хвостів — спекотно. Ми вирушаємо до жирафів, що чіпляють своїми смішними ріжками небесні хмари. Потім — до бегемота з розкритою бездонною пащею. Після бегемоту — до моїх улюблених змій та крокодилів.

Потім сидимо в затишному кафе та їмо смачне суничне морозиво. Ми трохи відпочинемо й підемо далі блукати по зоопарку, адже недільний день в самому розпалі.

Дивіться також:

Твори та розповіді про ведмедя українською мовою

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «За що я люблю канікули?»

Твір на тему «Добрі вчинки»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>