Твір на тему «Любов»

загрузка...

Любов у житті людини

Любов в житті людиниЧи потрібна людині любов? Авжеж. Кожен хоче бути коханим. Дитина, жінка, чоловік — всі жадають любові. Знаючи, що хтось в світі любить тебе, надає життю сенс, дає силу перед обличчям лиха, зігріває серце та примушує відчувати себе впевненіше. Така людина відчуває себе здатною домогтися чого завгодно. Отже, любов посідає провідне місце в житті людини. Не менш важливо знати, що значить любити.

Якщо ти любиш когось, ти готовий жертвувати для цієї людини. Ця людина завжди на першому місці. Візьмемо для прикладу батьківську любов до дитини. Любляча мати переконуватиметься в тому, що її дитина отримує найкраще, навіть якщо це означає, що вона повинна жертвувати своїми власними потребами та побажаннями. Дитина буде готова пожертвувати собою, своєю роботою з хорошими перспективами, для того щоб залишитися поруч з батьками та піклуватися про них в їхній старості. Готовність жертвувати час, гроші, зусилля та особисті мрії — це показник істинної, щирої, справжньої любові.

Якщо ти когось любиш, ти будеш вірити в нього. Навіть якщо всі інші сумніваються у твоєму виборі, ти ж, навпаки, будеш певен, що він найкращий. Наприклад, світ може дивитися зверху вниз на дитину, що зазнає труднощів у навчанні, але її батьки продовжуватимуть вірити, що вона виправиться. Вони будуть заохочувати сина чи доньку та допомагати йому чи їй досягти повного потенціалу. Один хороший приклад такого випадку — мати Альберта Ейнштейна. Альберту вчителька сказала, що він ніколи не досягне успіху в житті тому, що він поганий учень. Але мама Альберта не припиняла вірити в свого сина. Вона забрала його зі школи та вчила вдома. Чи можна уявити, що сталося б, якби мама Ейнштейна слухала народ та перестала вірити в сина?

Якщо ти любиш когось, ти будеш вірним цій людині. Ніколи не казатимеш про неї погано. Ти не відвернешся від неї, яку б помилку вона не зробила. До кінця захищатимеш кохану людину та допомагатимеш їй.

Любов — кумедна річ. Це так чудово, бути коханим! А ще чудовіше кохати когось. Якщо ти ніколи по-справжньому не любив когось, твоє життя було неповним. Любов — це нагорода, щастя, найбільша радість. Без неї життя нагадує сухе дерево.Дивіться також:

Твір на тему «Що таке любов?»

Твір на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Щастя»

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

1 Комментарий “Твір на тему «Любов»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>