Твір на тему «Праця»

загрузка...

Роль праці у житті людини

Праця у житті людини

Про людину можна судити по її праці. У всі часи працьовиті люди вважалися сильними та значущими. Наша праця нас годує, головне — це знайти своє покликання, своє ремесло. Адже без праці життя просто перетворюється в існування, безглузде марнування часу. Так все навколо втрачає свій сенс і свої барви. Це істина на всі часи, адже не просто так наші пращури передали нам у пам’ять про славу праці стільки приказок і прислів’їв.

Праця проникає в різні аспекти нашого життя. Ми вибудовуємо свою думку про іншу людину, виходячи з її працьовитості та відношення до свого оточення. Саме людською працею було створено все те, що нас оточує та давно звично. Варто тільки замислитися, людина створила абсолютно все навколо: будинки, магазини, заводи, транспорт і багато іншого. Праця немислима без людини, а людина немислима без праці.

Вона виникає в житті людини у витоків її самостійності. Коли дитина йде до школи, вона йде працювати. Адже не тільки фізичну форму може набувати це поняття. Праця як отримання знань — дуже важливий етап у становленні життя людини. Тільки маючи знання, людина зможе отримати освіту, де вони будуть підкріплені навичками, що годуватимуть людину в майбутньому.

Слідом за отриманням освіти відкривається новий дорослий світ, де люди працюють не покладаючи рук для забезпечення своєї сім’ї. Кожна професія потрібна та приносить загальну користь.

Отже, важлива не форма праці, а її якість. Саме про це не варто забувати при виборі свого ремесла.

Людина працею славна, або Красива людина у праці

Людину, яка багато працює, завжди будуть поважати в суспільстві. Нерідко вона навіть стає душею компанії. Адже з такою людиною легко знайти тему для розмови, вона полюбляє трудитися, а значить, багато чим цікавиться. Працьовитість завжди прикрашала людину, навіть якщо в неї дуже складний характер.

Головним суперником праці в житті будь-якої людини виступає лінь. Нам не хочеться витрачати свої сили та енергію на виконання певної роботи. У такому випадку потрібно просто шукати ту справу, в якій ти зможеш знайти себе, заради якої тобі не буде шкода ані часу, ані сил. Так, поборовши лінь і працюючи, людина набуває значущості в суспільстві.

Працьовита людина приваблює своєю внутрішньою красою та наснагою. А якщо вона ще й талановита, плоди її діяльності викликають захоплення. Можна розглянути це на прикладі Леонардо да Вінчі — найвидатнішого італійського вченого, геніального дослідника, винахідника, художника, архітектора, анатоміста та інженера. Його науковий та творчий спадок вражає.

«Людина працею славна», – вчить народна мудрість. Саме у праці людина стає красивою. Отже, оберіть таку справу, яка прийдеться вам до душі, розвивайтеся в ній та домагайтеся успіху!

Праця всьому основа

Ви коли-небудь бачили успішну людину, яка днями лежить без діла на дивані? Особисто я — ні. Не дарма в народі кажуть: «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка».

Праця — це те, що допомагає нам досягти бажаного положення в суспільстві. Комусь вона приносить радість, і людина із задоволенням йде на роботу, а для когось це тягар, який забирає багато часу та сил. На відміну від перших, другим просто не пощастило з родом діяльності. Швидше за все, він не відповідає їхньому характеру, здібностям і бажанням. Для них праця — це можливість заробити гроші, але ніяк не джерело позитивних емоцій. Як правило, такі люди з поганим настроєм йдуть на роботу, рахують години до закінчення робочого дня та приходять додому втомлені.

Любов до праці

У майбутньому я хочу стати однією з тих, хто працює за натхненням. На жаль, я знаю дуже мало людей, які дійсно люблять свою роботу. Як правило, багато хто вважають себе вищими за ту посади, яку вони займають. На мою думку, варто подивитися на свій вид діяльності під іншим кутом і, можливо, тоді ситуація зміниться. Якщо людина працює над собою, викладається на всі сто відсотків на роботі, то її успіхи навряд чи залишаться непоміченими. Найімовірніше такий співробітник найближчим часом підніметься по кар’єрних сходах і, відповідно, отримає надбавку до заробітної плати.

Результати праці видно всім і завжди. Наприклад, коли настає темрява, ми вмикаємо світло. У цей момент ми повинні бути вдячні Яблочкову та Едінсону. Також варто подякувати за винахід сучасних технологій і звичних нам благ цивілізації.

Любов до праці обов’язково приносить свої плоди. Тому варто займатися тим, що дійсно подобається і віддаватися повністю своїй справі. Тільки так можна добитися кар’єрних висот, гідної заробітної плати, високого рівня життя, відмінного настрою і, врешті-решт, щасливого життя. Слід постійно вдосконалювати свої професійні знання і вміння, щоб стати краще. Потрібно забути про лінь, адже вона ні до чого доброго не призведе. Завдяки їй ми стоїмо на місці та ніяк не розвиваємося.

Отже, праця всьому голова, тому не варто дозволяти собі розслаблятися на тривалий проміжок часу, адже тоді буде складно позбутися ліні. Любов до праці — ключ до успіху!

Подібні твори:

Твір на тему «Праця годує, а лінь марнує»

Твір про працю. Текст-розповідь

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>