Твір на тему «Праця»

Роль праці у житті людини

Праця у житті людини

Про людину можна судити по її праці. У всі часи працьовиті люди вважалися сильними та значущими. Наша праця нас годує, головне — це знайти своє призначення, своє ремесло. Адже без праці життя просто перетворюється в існування, безглузде марнування часу. Так все навколо втрачає свій сенс і свої фарби. Це істина на всі часи, адже не просто так наші пращури передали нам у пам’ять про славу праці стільки приказок і прислів’їв.

Праця проникає в різні аспекти нашого життя. Ми вибудовуємо свою думку про іншу людину, виходячи з її працьовитості та відношення до свого оточення. Саме людською працею було створено все те, що нас оточує та давно звично. Варто тільки замислитися, людина створила абсолютно все навколо: будинки, магазини, заводи, транспорт і багато іншого. Праця немислима без людини, а людина немислима без праці.

Вона виникає в житті людини у витоків її самостійності. Коли дитина йде до школи, вона йде працювати. Адже не тільки фізичну форму може набувати це поняття. Праця як отримання знань — дуже важливий етап у становленні життя людини. Тільки маючи знання, людина зможе отримати освіту, де вони будуть підкріплені навичками, що годуватимуть людину в майбутньому.

Слідом за отриманням освіти відкривається новий дорослий світ, де люди працюють не покладаючи рук для забезпечення своєї сім’ї. Кожна професія потрібна та приносить загальну користь.

Отже, важлива не форма праці, а її якість. Саме про це не варто забувати при виборі свого ремесла.

Людина працею славна

Людину, яка багато працює, завжди будуть поважати в суспільстві. Нерідко вона навіть стає душею компанії. Адже з такою людиною легко знайти тему для розмови, вона полюбляє трудитися, а значить, багато чим цікавиться. Працьовитість завжди прикрашала людину, навіть якщо в неї дуже складний характер.

Головним суперником праці в житті будь-якої людини виступає лінь. Нам не хочеться витрачати свої сили та енергію на виконання певної роботи. У такому випадку потрібно просто шукати ту справу, в якій ти зможеш знайти себе, заради якої тобі не буде шкода ані часу, ані сил. Так, поборовши лінь і працюючи, людина набуває значущості в суспільстві.

Працьовита людина приваблює своєю внутрішньою красою та наснагою. А якщо вона ще й талановита, плоди її діяльності викликають захоплення. Можна розглянути це на прикладі Леонардо да Вінчі — найвидатнішого італійського вченого, геніального дослідника, винахідника, художника, архітектора, анатоміста та інженера. Його науковий та творчий спадок вражає.

«Людина працею славна», – вчить народна мудрість. Отже, оберіть таку справу, яка прийдеться вам до душі, розвивайтеся в ній та домагайтеся успіху!

Подібні твори:

Твір на тему «Праця годує, а лінь марнує»

Твір про працю. Текст-розповідь

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>