Твір-опис лісу на тему «Ліс у різні пори року»

загрузка...

Ліс у літню пору року

Пори року у лісі

Кожен сезон ліс стає різним. Все залежить від пори року.

З приходом зими ліс покривається білою ковдрою. Настає тиша. Час завмирає і починає тягнутися повільніше. Зимовий ліс нагадує фантастичну казку, всі герої якої зачаровані й занурені в довгий чарівний сон.

Але з приходом весни ліс починає оживати. Коли на полях уже зеленіють сходи хлібів, в лісі ще лежить сніг, але вже чути веселе щебетання лісових птахів. Тануть давно протоптані доріжки, визирають перші квіти, набухають бруньки. Дзюрчать струмочки. Ліс починає співати весняні пісні.

Але ось вже зелені листочки колишуться на гілочках, з кожним днем все зеленішою стає трава, з’являються перші проліски й кульбаби, а за ними й безліч інших квітів. Щоранку птахи голосно співають свої пісні — прийшло літо. Влітку ліс надзвичайно гарний. Він дарує приємну прохолоду й пригощає щедрими дарами — ягодами та грибами. Назбирати лісовий врожай або просто погуляти в літньому лісі — мрія багатьох людей. Адже так приємно рано-вранці послухати щебет птахів, звуки інших тварин, шепіт листя. Зовсім скоро настане осінь.

Восени золоте листя кружлятиме, мов у вальсі, а потім попливе в лісовому струмочку. Природа ряснітиме яскравими, строкатими фарбами, а дерева встеляться жовто-багряним килимом. Трава пожовкне, тварини готуватимуть запаси на зиму, птахи полетять на південь і навіть ведмеді впадуть у сплячку. Тоді знову прийде зима, потім весна, а за нею літо й осінь. І з кожною порою року ліс буде змінюватися.

Отже, ліс загадковий і такий звичайний в різні пори року. Це цілий світ, наповнений життям. Він гарний і навесні, і влітку, і восени, і взимку.

Ліси приносять багато радості й користі людині. Вони затримують вітри й бурі, не дають видувати сніг з полів, завдяки чому зберігається врожай. Крім того, ліси сприяють збереженню природної екосистеми.

Інші твори на цю тему:Опис лісу у художньому стилі

Твір «За що я люблю ліс?»

Дерева у лісі. Твір, текст-розповідь, есе

Твір «Осінній ліс»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>