Твір-опис на тему «Моя кімната»

Опис моєї кімнати

Моя кімната

Наша квартира складається з чотирьох кімнат. Одна з них, найбільша з усіх, належить нам з братом. Я називатиму її «моя кімната».

Ліворуч від входу до моєї кімнати стоїть двоповерхове ліжко, на якому ми з братом спимо. Поруч розташовані два столи, які примикають один до одного. На них ми з братом робимо уроки. Біля столів є два стільці, а також тумба. На одній стіні висять полиці з книгами, на інший — політична мапа світу, а також годинник. Ще в кімнаті є велика шафа з дзеркалом, де знаходиться одяг. Крім того, є простір для занять спортом. З цією метою до стелі прикручено шведську стінку з брусами й кільцями, а під ними покладено мат.

Я допомагаю мамі своєчасно прибиратися в кімнаті, тому вона завжди чиста. Завдяки великим вікнам, приміщення виглядає світлим та просторим. На підвіконні багато горщиків з красивими рослинами. Моєю улюбленою квіткою є орхідея, бо вона майже цілий рік цвіте.

Отже, мені дуже подобається моя кімната!

Інші твори:

Твір-опис «Шкільне подвір’я»

Твір на тему «Моя сім’я»

Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Твір «Моє хобі»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>