Твір «Перший сніг»

загрузка...

Перший снігТвір-опис першого снігу

Випав перший сніг. Все в окрузі вкрито чистенькою білосніжною ковдрою. Ніжні сніжинки виблискують і переливаються на сонці всіма кольорами веселки. Все навколо радіє чудовим змінам природи, адже після сирої мокрої погоди перший сніг дуже довгоочікуваний. Дощі всім набридли, тому його зустрічають як справжнє свято. І ось сьогодні вночі перші пухнасті сніжинки вкрили холодну землю. Зранку сніг посилився, накрив шапками машини й дерева.

Виглянувши вранці у вікно, я скрикнула від захвату! На мить мені здалося, що я опинилася у чарівній зимовій казці. Перший сніг для мене — це щось особливе. Напевно, з віком це природне явище перестане так хвилювати й дивувати, але сьогодні у мене буде гарний настрій цілий день.

Розповідь на тему «Мої враження від першого снігу»

Перший сніг! У моєму місті знову перший сніг! Я з нетерпінням його чекаю щороку. Адже що за зима без снігу ?! І ось він випав…

Я дивлюся у вікно й радісно спостерігаю за пухнастими сніжинками, що повільно кружляли у повітрі. Потім не витримую і виходжу на вулицю. Мені весело, я немов відчуваю себе маленькою дівчинкою. Милуюся блискучими сніжинками, ловлю їх на льоту руками й губами… Вони тануть і залишають після себе прозорі холодні крапельки…

Сьогодні у мене цілий день буде гарний настрій. Я буду думати про швидке наближення зимових святНового року та Різдва. Як добре, що випав сніг!

Мініатюра «Довгоочікуваний перший сніг»

Зимова пора й білий сніг завжди викликають масу позитивних емоцій у людини. Чудово, коли довго чекаєш першого снігу, та ось він плавно й тихо кружляє великими пластівцями.

Відразу згадується дитинство й очікування першого снігу. Всі діти мріяли, щоб скоріше прийшла зима, бо хотіли кататися на своїх санках, лижах та ковзанах. Згадується, як дітвора біжить на ковзанку. Там весело, грає музика, і перший сніг дає зрозуміти, що незабаром прийде Новий рік. А це свято, якого чекають всі, не тільки діти, а й дорослі.

Перший сніг — це дуже красиво. Він має якийсь свій незвичайний запах свіжості, коли навколо стільки чистого кисню. Ну як цьому не порадіти?!

Міні-твір на тему «Перший сніг — супутник справжньої зими»

Перший сніг — це завжди радість і несподіванка. Це незмінний супутник справжньої зими, білої та морозної. Особливо приємно, коли прокидаєшся вранці, дивишся у вікно на вулицю і спостерігаєш чудову картину. Дерева стоять, немов одягнені в пухнасті шубки, а їхні гілки прогнуті від тяжкості й висять додолу.

Днем, коли в небі з’явиться сонце, сніг стане іскристим і сліпуче блискучим, нагадуючи блиск коштовностей з діамантів. Немає нічого прекраснішого в природі, ніж перший сніг.

Твір на тему «Як падає перший сніг»

Перший сніг завжди з’являється несподівано, навіть якщо все місто довго чекало на це диво. Адже кожна сніжинка, що падає на землю, створює крижану казку з білосніжних дерев і прихованих білою ковдрою будинків.

Ми радіємо першому снігу ще й тому, що вже набридла похмура нерухома сірість звичних днів. Так приємно спостерігати, як пухнасті сніжинки опускаються на сумні вулиці, що поринули у нічний сон! І тільки ліхтарі освітлюють їм шлях. У танці візерункових білих пушинок між небом і землею присутня незвичайна магія. За кілька миттєвостей сніжинки встеляють собою все на шляху. У цьому полягає вся непідробна, жива реальність, що зачаровує людський погляд.

Ранок з першим снігом виглядає таємниче. Кожна стежина блищить та іскриться біло-блакитним відливом. Всі гілочки дерев одягли зимове вбрання і хваляться небу своїми новими платтячками. Сніг обдарував кожного чарами. З його приходом люди на вулицях радіють, як діти.

З найпершої сніжинки починається холодна, довга зима.

Художній етюд про перший сніг

Щороку приходить час, коли зима змінює осінь. Перед появою снігу, за кілька днів, сіре небо стає глибоким і незвичайним. Воно ніби наповнене м’якою пухнастою ватою. І коли приходить пора, безкрайня небесна гладь обсипає землю білим покривом.

Перший сніг — це диво, яке повторюється щороку. Будь-яка людина може спостерігати за таким захопливим явищем. Дивлячись, як з неба повільно опускаються сніжинки, до кожного в серце приходить казка. Головне, дивитися на цю красу, як дитя, і не переставати милуватися нею з часом. І тоді у будь-якому віці можна доторкнутися до чарівництва так само, як і в безтурботному дитинстві.

Есе на тему «Я люблю перший сніг!»

З приходом сірої й похмурої осені ми очікуємо, коли ж зима забарвить все навколо своїм білим вбранням. Цей день не є святом і не відзначений червоним кольором. Але кожна людина, зустрівши знайомого, обов’язково скаже: «З першим снігом!».

Встаючи рано вранці на роботу або навчання, наша голова забита майбутніми клопотами. Але якось наші очі натрапляють на вікно, ми відразу із захопленням помічаємо, що все навколо вкрито білим снігом. Машини та люди ще не встигли залишити свої сліди на цьому чистому покриві, тому земля ніжно іскриться від сонячних променів. Приємно бачити, як дітвора, що вже встигла зорієнтуватися, вибігла на подвір’я та стала гратися, підкидаючи снігові пластівці.

Я люблю перший сніг! Найбільше мені подобається відчуття, коли ноги вперше грузнуть у сніг. Цей приємний скрегіт змушує посміхнутися й на мить забути про всі справи. Маленькі сніжинки все ще літають через вітер. Коли вони потрапляють на обличчя, то викликають дивовижне відчуття: «Прийшла зима».

Дерева, які нещодавно були голими й похмурими, стали нагадувати великі хмари. На будинках, балконах, вікнах — всюди сніг. У такий день ти не просто йдеш до своєї мети, а дивишся у різні боки, милуєшся виглядом і відчуваєш себе щасливою людиною. На дорогах помітні сліди чобіт. Стежки ще не встигли протоптати, тож йти трохи важко.

Морозний вітер обдуває обличчя. Але зараз він ще не змушує ховати голову в шарф, а лише наповнює легені свіжим і чистим повітрям.

Зима — чудова пора року. Хоча холод, звісно, не завжди приємний. Але заради такої краси варто потерпіти.

Мені здається, що перший сніг — це відмінний доказ того, що наша природа настільки велика й неповторна, що ми ніколи до кінця її не зрозуміємо. Це також і радість для кожного. При цьому не важливо, скільки кому років. І дорослі, і діти люблять перший сніг. Він відкриває щось нове, дарує дивовижний настрій.

Розповідь про перший сніг

Життя міряють веснами. Однак перший сніг змушує нас стрепенутися, поміркувати про плин часу.

Два тижні тому мене розбудив збуджений голос діда:

— Глянь-но, сніг нападав! Але трохи, на один клубок тільки вистачить.

За вікном лежали простирадла перших приморозків.

І настає ранок, коли навіть дорослий, прокинувшись у посвітлілому житлі, довго стоїть біля вікна. Сніг… Вже завтра до снігу звикнеш. Але сьогодні світ, що змінився за ніч, хвилює, як день народження, як льодохід, як падолист, як бій годинника в новорічну ніч.

Твір-розповідь «У сніжному лісі»

Є давнє правило: в день приходу зими опинитися в лісі. Переконуєшся: тут теж панує здивування казковою зміною. Здивовано топчуться гуси біля ґанку лісника. Гуска-мати на своєму віку вже бачила сніг. А молоді спантеличено озираються, намагаються дзьобнути холодну речовину. Розумна ворона крокує уздовж огорожі, пригадуючи, де захований надлишок їжі — і так голову поверне, і так. Не знайшовши комору, ворона вирішує в снігу скупатися.

Я багато разів бачив, як птахи чистять в снігу пір’я. Ворона це робить особливо натхненно. Вона занурюється в сніг, трохи наїжачує і дуже забавно починає повзти, залишаючи позаду глибоку борозну. Озирнулася, струснулася і знову поповзла. За довгу осінь на звалищах і сміттєвих купах пір’я забруднилося, стало зашкарублим — чистка дуже важлива.

Але не всякий сніг для цього придатний. Злежаний або мокрий не може зробити того, що робить ось такий пухкий, сухий і легкий сніжок.

Цікаво, що всі це однаково розуміють: ворона вичистилася, собака біля будки з насолодою валяється, дочка лісника винесла, розстелила по снігу постілки, з шумом їх вибиває.

В лісі тиша. Зміни за ніч такі великі, що все живе заціпеніло, притихло на всякий випадок, звикає до побілілого світу. Узлісся та галявини в лісі чисті, мов незайманий аркуш паперу — жодного сліду. Тільки в низині бачиш ворухливий чорний бутон пухкого чорнозему. Це кріт, байдужий до білого світу, жене назовні чорні мітки підземних своїх шляхів…

Я дуже люблю перший сніг. Він такий пухнастий, легкий, ніжний. Але, на жаль, перший сніг завжди швидко тане.

Перегляньте також:

Твір «Сніг іде»

Твір-опис за картиною А. Пластова «Перший сніг»

Твір «Чарівниця-зима»

Твір-опис зими

Природа взимку. Міні-твори, речення, 2-3-4-5 класи

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима», 3-4-5-6-7 класи

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Твори-мініатюри про зиму

12 Комментариев “Твір «Перший сніг»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>